Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Robert Fico milyen miniszterel...

Robert Fico milyen miniszterelnök volt?

Figyelt kérdés
Igor Matovič mennyivel jobb?
2020. ápr. 29. 04:07
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Szlovák.
2020. ápr. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fico jobb volt.
2020. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

"Igor Matovič mennyivel jobb?"


Klasszikus példája ha megmondó embereket raknak az ország élére. Egy hónapja van ott de már most nagyobb kárt csinált mint az elődje. Kollegáktól hallottam hogy romákat ingyen tesztelik az ingázóktól meg elkérnek 70€ a tesztekre stb.

2020. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fico kimondott magyargyűlölő. Magam is hallottam ilyen beszédét nem sokkal az után, ahogy "trónra" került.

Matovics pár esetben már kimutatta a lojalitását a magyarok felé:

- meghívta tárgyalásra, nézetegyeztetésre a magyar pártok vezetőit,

- jóban van Orbánékkal,

- egyéb nyilatkozataival.

Talán ezért is van az, hogy a szlovákok körében népszerűtlen (de mégis megválasztották!).

2020. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

"Fico kimondott magyargyűlölő."

És az miért baj?

2020. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fico szerintem egy sok színű miniszterelnök volt, én személy szerint gondolok róla jót is, meg rosszat is. A kormányzása elején elég magyar ellenes volt, de 2015-16 után magyar barátabb lett. Ez most Viktor, vagy nem tudom minek/kinek a hatására. Én véleményem az, hogy viszonylag jó miniszterelnök volt, magában azért is, mert szociáldemokrata! Én kétszer voltam kint Szlovákiában, elsőnek a Fico kormányzat végén (2018), másodjára 2019-ben, de akkor is nagyon kedvesek voltak a szlovák barátaink!:) Most az a véleményem Ficoról, hogy eléggé meg maradt Viktor és a lengyel kormány mellet. Ami azt jelenti, hogy nem jó oldalon van, gondolkodik!
2021. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már csak Fickó marad.
2021. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!