Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mik a híres Kim Dzsong-Un...

Mik a híres Kim Dzsong-Un állapotáról? Él egyáltalán?

Figyelt kérdés
Minden sajtóorgánumban ellentmondásos híreket olvasok, egyik helyen azt írják jól van és nyilatkozott is, másik helyen csak tippelnek, harmadik helyen megbízható bennfentes forrásokra hivatkozva állítják hogy meghalt. Most akkor mi az igazság? Él még csóri Kim vagy tényleg meghalt?

2020. ápr. 29. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Meghalt. De már jobban van.
2020. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*bocs, hírek akart lenni a kérdésben, nem híres
2020. ápr. 29. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Gondolod, hogy itt van aki nem ugyanazokhoz a sajtóorgánumokhoz fér hozzá, amikhez te is?
2020. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván én is csak tippelni tudok, de szerintem meghalt, vagy legalábbis kómában van.

Ha ui. halálhírét keltik, akkor biztos, hogy okvetlenül megjelenik a tévében csak azért, hogy bizonyítsa, hogy él. A műtétje óta mindössze egy nyilatkozat jelent meg tőle, amit bárki megfogalmazhatott helyette. Számomra ez elég egyértelmű jele annak, hogy vagy halott, vagy kómában van, tehát képtelenség egy percre is a kamera elé ültetni.

2020. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Aztán már a C verzió is kering, hogy simán elbújt a vírus miatt. Bár a lényegi részét még mindig nem értem miért van mindenki annyira rágyógyúlva erre a témára. :D
2020. ápr. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!