Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Kínáról? Szerint...

Mit gondoltok Kínáról? Szerintetek is ők szabadították világra a vírust? Lehet ennek hosszú távon háborús következménye?

Figyelt kérdés
Próbáltam félretenni a kínai emberek iránti nem túl nagy imádatomat az elején.Mikor meghallottam, hogy kitört ez a járvány kínában olyan február környékén, akkor még nem foglalkoztam vele és nem is tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, messze van és nem a közelünkben van, oldják meg maguknak. Viszont mikor ide is eljutott és szerte a világon na akkor én is elkezdtem ezzel foglalkozni. Mielőtt Trump Úr kimondta volna ezt a tényt, én akkor is gondoltam, hogy ebben Kína keze van. Ott van 2 vírusokat kutató laboratórium és hopp pont onnan tört ki egy vírus. És simán meg lehetett volna állítani, ha nem titkolják el 2 hónapig, hanem mindenki kínai a seggén marad és nem megy sehová. Biztos vagyok benne, hogy Kína sokat hazudott ezzel kapcsolatban és ők állították össze ezt a vírust, hogy más ország gazdaságait tegyék ezzel tönkre. Most jöhet az, hogy a saját népüket pusztítanák... 10-szeres túlnepesedés van. Az egyik rokonom 3 évvel ezelőtt volt ott, és az emberek egymás hegyén hátán, tömegnyomor mindenhol, bűz a városokban. Nincs kizárva, hogy a túlnépesedést akarták volna ezzel megoldani. Úgy gondolom, hogy a 3. Világháború Kína miatt fog kitörni és az egész NATO kínával fog háboruzni.
2020. máj. 3. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

"Az egyik rokonom 3 évvel ezelőtt volt ott, és az emberek egymás hegyén hátán, tömegnyomor mindenhol, bűz a városokban."


Én a helyedben, hazudós rokonokkal nem dicsekednék!

2020. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Kína, azt viszont kétlem, hogy szándékosan. Hatalmasat buktak/buknak rajta.
2020. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

Hát igen, Kina már csak ilyen.

https://www.youtube.com/watch?v=PVbU8m8WDyM

Bezzeg nálunk tisztaság és rend van.

2020. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%

Kedves kérdező!


Elmondanám hogy kína az ópiumháborúk óta nem független. Nincs kínai érdekű akarat, csak amit az amerikai bankárok akarnak. Tehát ha a kínai vezetés hazudik akkor az amerikai bankárok hazugságait hallod. ez még akkor is így van ha azt játsszák hogy Kína és USA látszólag egymás ellenségei,,,ez is a játék része.

Abban igazad van hogy háború lesz. Kína-Oroszország- iondia, és Szerbia biztosan ellenünk lesz...Sajnos...A a bankárok meg röhögnek rajtunk már megint...

2020. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Első. Csengtuban volt, ahol ezt tapasztalta.
2020. máj. 3. 09:50
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, bocsánat, de minek nevezted Trump-ot? :D Ezzel eleve komolytalanná teszed magad.

Egyébként az egész feltételezésed röhejes.

2020. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Az elterjesztés szerintem is szándékos volt. Már javában tombolt a járvány, amikor még mindig nem voltak hajlandóak megtiltani az állampolgáraiknak, hogy bejárják keresztbe-kasul a világot. Decemberben már látszott, hogy ebből nagy járvány lesz, ennek ellenére január végén még találkoztam kínaival, aki egy héttel előtte jött meg Kínából. Annyira várható volt, hogy így az összes kontinensre el fog jutni, mégsem tettek semmit, hogy országon belül tartsák a problémát.
2020. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy álszent dolog Kínára mutogatni. A vírust egyféleképpen lehetett volna megállítani: idejében le kellett volna zárni kinek-kinek a SAJÁT határait. Decemberben már lehetett tudni, hogy Kínában nagy gáz van. Ha csak januárban eljutott volna oda az EU / USA (merész gondolat: az egész világ), hogy leállítják Kínából a repülőjáratokat; illetve akik mondjuk a biztonság kedvéért nem fertőzött területről jönnek, de 30 napon belül voltak Kínában, azt vagy be sem engedik vagy karantén, akkor nem lett volna semmi baj.

Csak magunknak köszönhetjük ezt az egészet.

2020. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az összeesküvés elméleteknek - mint ez is - a legelső buktatója, hogy míg az összeesküvőkről feltételezik, hogy kivételesen jól tudnak konspirálni, szervezkedni meg világhatalomra, egyébre törni, addig olyan egyszerű dolgot nem feltételezel róluk, hogy egy járványt NEM A SAJÁT ORSZÁGUKBAN indítanak el.

HA a kínaiak a felelősek érte, akkor szimplán valamely rivális országban dobták volna be - van belőle elég a világban. Ha véletlenül szabadult ki egy laborból, akkor sokkal drasztikusabban léptek volna fel az első pillanatban - hiszen meg akarták volna őrizni a vírus titkát.

Miért hiszed hogy agy nemrég még kommunista országban, ahol most is a pártvezetés dönt emberek millióinak az életéről minden nap, az ne tüntetett volna el pár perc alatt néhány tízezernyi fertőzöttet vagy gyanús esetet úgy hogy senki nem tudja meg?

2020. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10:29: és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy Kelet-Ázsián kívül milyen ótvar módon katasztrofálisan kezelték az egész járványhelyzetet. Dél-Koreában vagy Tajvanban le tudták nyomni nem túl magas szintről szinte nullára a görbét. Európában, Amerikában ennek jele sincs.
2020. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!