Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Kínáról? Szerint...

Mit gondoltok Kínáról? Szerintetek is ők szabadították világra a vírust? Lehet ennek hosszú távon háborús következménye?

Figyelt kérdés
Próbáltam félretenni a kínai emberek iránti nem túl nagy imádatomat az elején.Mikor meghallottam, hogy kitört ez a járvány kínában olyan február környékén, akkor még nem foglalkoztam vele és nem is tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, messze van és nem a közelünkben van, oldják meg maguknak. Viszont mikor ide is eljutott és szerte a világon na akkor én is elkezdtem ezzel foglalkozni. Mielőtt Trump Úr kimondta volna ezt a tényt, én akkor is gondoltam, hogy ebben Kína keze van. Ott van 2 vírusokat kutató laboratórium és hopp pont onnan tört ki egy vírus. És simán meg lehetett volna állítani, ha nem titkolják el 2 hónapig, hanem mindenki kínai a seggén marad és nem megy sehová. Biztos vagyok benne, hogy Kína sokat hazudott ezzel kapcsolatban és ők állították össze ezt a vírust, hogy más ország gazdaságait tegyék ezzel tönkre. Most jöhet az, hogy a saját népüket pusztítanák... 10-szeres túlnepesedés van. Az egyik rokonom 3 évvel ezelőtt volt ott, és az emberek egymás hegyén hátán, tömegnyomor mindenhol, bűz a városokban. Nincs kizárva, hogy a túlnépesedést akarták volna ezzel megoldani. Úgy gondolom, hogy a 3. Világháború Kína miatt fog kitörni és az egész NATO kínával fog háboruzni.
2020. máj. 3. 09:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap vagy tegnapelőtt olvastam valamilyen cikket hogy az amerikai hírszerzés szerint nem mesterséges a vírus
2020. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azért néz utána annak a tartománynak, szeretnél te olyan putriban élni.
2020. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem.Wuhanba Bill Gates meg Fauchi fektetett be 3.7 millat us dollart h ilyen kiserleteket vegezzenek mert usaban betiltottak.Amerikaiak most kovetelik a nyomozást,de a kormány füle botját se mozditja rá.
2020. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
En inkabb azt kérdezném Clintonne val mi lett miutan nyikvanossagra került az emailje ? A haboru szervezeserol a közel keleten?
2020. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Oj_ijU6DQQI


Berlinben tüntetnek a korlátozások ellen...

2020. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#11 "Tegnap vagy tegnapelőtt olvastam valamilyen cikket hogy az amerikai hírszerzés szerint nem mesterséges a vírus"

Bár, ha belegondolsz hogy itt az amerikai hírszerzés nyilatkozatáról van szó, akkor akár azt is lehetne feltételezni, hogy pont az ellenkezője az igaz - csak nekik az áll érdekükben, hogy velünk ezt elhitessék. Szerintem nekik semmit nem lehet elhinni, meg az ellenkezőjét sem. :)

2020. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!