Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Észak Koreai emberek...

Az Észak Koreai emberek tudják hogy milyen az élet a világ más pontjain?

Figyelt kérdés
Vagy azt hitetik el velük, hogy náluk a legjobb élni? Vagy ha tudnak róla, miért hódolnak be? Miért nem zavarják el a diktátort?

2020. máj. 8. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudjak minden egyes külső dolog szigorúan meg van tiltva + internet sincs ja amugy a fővároson kivul aram sincs!!!!!
2020. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
83%
Az előzők írtak jó néhány hülyeséget, de persze nem akarok megbántani senkit, hiszen én is valószínűleg hasonlóképp válaszoltam volna úgy kb egy éve. Akkortájt viszont elolvastam életem egyik legfelkavaróbb, érzelmekkel teli könyvét. "A lány hét névvel" címre hallgat. Ezt a könyvet egy nő írta, aki onnan szökött meg... A történet valós, sőt, még a nevét is felvállalta(komolyan, van instája is :D) Én tényleg nagyon ajánlom ezt a könyvet, ha érdekel valójában mi is folyik ott.
2020. máj. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%
Utolso persze biztos de gondolom azzal te is tisztában vagy hogy a fővároson kivul nincs aram... ezt szinten olyan emberek mondtak akik megszoktek és felvállalták hogy ezekről a dolgokról beszéljenek
2020. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #2 köszi, megnézem a könyvet. Ha nem titok mi a csaj insta neve?
2020. máj. 10. 11:42
 15/17 anonim válasza:
89%
Hyeonseo Lee :)
2020. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 lencsefőzelék ***** válasza:
2020. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%
utolsó inkább olyan oldalakt linkelj amik doku filmek vagy pedig koreaiak beszélnek benne mert nagyon sok a félre fordítás és tévhit...
2020. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!