Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fidesznek honnan van ennyi...

A fidesznek honnan van ennyi videója tüntető rabló migránsokról ?

Figyelt kérdés

A koronavírus kapcsán egy hónappal ezelőtt ráakadtam egy fideszes facebook oldalra .

Egy csomó olyan videó volt fent ahol migránsok tüntetnek ,randalíroznak

Ezekhez a videókhoz mindig azt írták hogy mostanában történtek .

Két ilyen videót elküldtem a holland jó barátomnak hogy náluk elvileg milyen zavargások voltak

Az első reakciója az volt ,hogy mi a franc ez a vidó .

Azt mondta hogy ez a videó ezer éves és szerinte nem is hollandiában készült

És azt mondta hogy mostmár komolyan elkezdi követni a hazai politikát mert nem akar több ilyen videót látni .

Meg mondta hogy most munka miatt sokat kerékpározik hollandián belül a török csapatásával és minden rendben van



2020. máj. 16. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Így működik a propaganda, ha hazugságok árán is, muszáj fenntartani a feszültséget, ez tartja a Fideszt hatalomban. Akik ma is rettegnek a migránsoktól, azoknak fogalmuk sincs, hogy mikoriak ezek a felvételek, és nem fogják leellenőrizni, ők megelégszenek ennyivel, és elhiszik, ahogy eddig mindig elhitték.
2020. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Mit vársz a lakájmédiától? A fele kormánypropaganda, a fele nem igaz.
2020. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Hollandiáról nem tudok, de franciaországból pl a rendőrök szivárogtatnak ki migránsgettókból videókat, mert elviselhetetlen amit ott átélnek, a kormány, vagy inkább a média cenzúrázza a híreket.


Ugyan ez van Bécsben, csak kevésbé rossz a helyzet, nővéremék kint élnek.


Aztán Swédországban.


Az az igazság, hogy az, hogy rádsütik hogy fasiszta, vagy nácivagy, csak mert főlszólalsz a migráció ellen, vagy mert arról beszélsz, hogy milyen arányban fordulnak elő bűnesetek köztük, az elég elrettentő erő.

Újságírói, vagy politikai karriert az ilyen simán kettétör.

2020. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó én nem azt mondtam hogy orbán viktor hamisította .

Csak azt mondtam hogy a hír hamis

Egyépként még ne tudd jobban hogy ott mi van egy holland embernél mert nem élsz ott

2020. máj. 16. 11:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként * bocsánat elírta a telefonom
2020. máj. 16. 11:08
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ

Nem pontoztam le senkit

2020. máj. 16. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem mondtam semmit a holland emberekről, habár szeritem pont tök mindegy nekik hogy mi van magyar országon és szerintem a kedves holland barátodnak is van jobb dolga mint a magyar híreket nézni, tehet honnan hallott volna a hírről?
2020. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Elég felmenni a videómegosztókra, ott erőlködés nélkül is ráakadsz olyan videókra,amiket pl hollandok, franciák, németek, angolok töltenek fel migránsokról, feldátumozva.
2020. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!