Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért adják elő az emberek...

Miért adják elő az emberek itthon, hogy mennyire megdöbbenti/elszomorítja őket az amerikai rasszizmus és George Floyd esete, miközben olyan országban élünk, ahol ugyanolyan rasszista az emberek többsége a romákkal szemben? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 23:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Több roma rasszista a magyarokkal szemben, mint fordítva. Én 1/4 cigánygyerek vagyok, büszke roma, és elszomorít, hogy a többségben lévő hordalék miatt elítélnek engem is. Viszont nem a magyarokat, hanem a romák túlnyomó részét okolnám ezért.
2020. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Az itteni "rasszistákat" pont nem túlzottan érdekli az amerikai.....
2020. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy rosszul közelíted meg a dolgot. Mit tettek a romák azért, hogy a magyarok gyűlöljék őket? Itt ez a kérdés és mind tudjuk a választ. Egyébként eddigi életem során többször hallottam a cigányok szájából a "büdös magyart" mint a magyaroktól a "büdös cigányt". Fura.
2020. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
63%

Nem unalmas még a mai nap a hatodik "magyarok utálják a romákat" kérdés? Minek provokálsz itt? Épp ezzel szítod a feszültséget!


Keress hobbit.

2020. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 meszike91 ***** válasza:
84%
Magyarországon a rendőrök nem szoktak megölni senkit se.
2020. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Én félig roma vagyok és nagyon nem kedvelem a romák kb 90+ százalékát,a roma telep amit nem akarok megnevezni kb 98 százalékban speed,koko és alkohol függőkből áll és a gyerekek is ilyen szörnyek lesznek sokszor mert ezt látják.

Romák közül aki normális az menekül egy ilyen környékről és nem akar soha visszamenni olyanba.

Elítélem a kérdező szintjén lévő provokátorokat is.


A legtöbb roma gyereket meg lehetne menteni ha elvennék a szüleiktől és normális,nem drog és alkohol függő családban nőne fel,remélem lesz ilyen program a jövőben mert kár,ki tudja így hány tehetség kallódik el...

2020. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Miért, miért... Erre már Hofi is megadta a választ évtizedekkel ezelőtt: „Amerikában van négerkérdés. Megoldjuk! Nálunk meg van cigánykérdés, majd megoldják Ők!”
2020. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van kérdező. Itthon is ez van. Gyűlölöm a magyar népséget. Tiszt. a kivételnek.
2020. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

8-as miért utálod ha te ugyanaz a szint vagy?Egy mezei gyűlölködő

Imádom amikor egy hozzád hasonló rasszista rasszistáz :D

2020. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%

" Igazad van kérdező. Itthon is ez van. Gyűlölöm a magyar népséget. Tiszt. a kivételnek."


Ennek ellenére mindig itt makogsz a fajtáddal együtt, magyarul méghozzá. ;P

2020. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!