Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van tüntetés most...

Miért van tüntetés most Amerikában, amikor a rendőrt letartóztatták, mit tehet arról a Fehér Ház és az elnök, hogy van egy rasszista rendőr?

Figyelt kérdés

Le is tartóztatták úgy tudom, a boncolás megállapította hogy ő volt az elkövető és miatta halt meg az ember...

Most miért kell ezt a tüntetést csinálni.... Ha mondjuk felmentették volna a rendőrt, akkor megértem volna hisztit de így...


2020. jún. 2. 16:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek az utolsóval, a rasszizmus az afroamerikaiaknak ütőkártya minden helyzetben, pedig elvileg pont az ellen emelik fel a szavukat, hogy az emberek bőrszín alapján ítélkeznek. Akkor nem lenne elsődleges információ, hogy a rendőri túlkapás áldozata fekete volt-e vagy fehér. Én egyébként sajnos olvastam olyanról, hogy nyolc hónapos terhes kismamát lőtt le a rendőr egy közúti igazoltatásnál, mert elfordult tőle, amíg elővette az iratait. Abból közel sem lett akkora botrány, mint most ebből az afroamerikai ember ügyéből. Isten nyugosztalja, természetesen, de ne akarjunk már plusz jogosítványokat adni olyan civilizálatlan huligánoknak, akik verik a mellüket, hogy ők feketék, aztán kihasználják a káoszt és üzleteket fosztanak ki, családi házakat égetnek porig. Hát hol élünk? Tényleg el kellenene tűrnünk, hogy állandóan meg legyen kötve a kezünk, mert rasszistának kiáltanak ki, ha szót emelünk egy sötétbőrű ember ellen? Jó lenne, ha a rasszizmus nem arra lenne felhasználva, hogy a színesbőrűek siránkozhassanak, hanem tényleg összevonnák a társadalmakat és nem lenne mérvadó a bőrszín.
2020. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!