Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban vagy Brazíliába...

Németországban vagy Brazíliában van nagyobb jólét?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 14:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az alsó 20% szarul él aztán van olyan 50% középosztály akik elég putrisan néznek ki nem azért mert szegények hanem mert nincs igényük olyan tisztaságra mint az Europaban szokas. Aztan van egy 15% aki kifejezetten jol aki orvos jogasz uzletember vallalkozo. Aztan a nagy penzes ultetvenyesek ok nagyon top de azoknak mar biztonsagi or kell a hazahoz.

Összességében nem jó az életszinvonal de nem i rossz. Nem olyan ahogy azt mi keozeljuk

2020. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kb milyen európai országhoz hasonló egy átlag életszínvonala?

Csehorszag,magyar,horvát?

2020. jún. 12. 19:45
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A nyugati rész nagyon lepukkant, azért nem éheznek vagy ilyesmi de nincsenek eleresztve, de az igényeik se túl nagyok. Én talalálkoztam olyan bácsival aki olyan szegény volt hogy 75 éves létére függőágban aludt mert nem futotta ágyra, meg olyannalis akinek volt 3000marhája
2020. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az komoly,itt mindenhol azt olvastam,hogy rendesen van pénzük meg üti a legtöbb európai országot
2020. jún. 12. 19:50
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat az ültetvénytulajdonosoknak, meg marhatartóknak nagyon sok, tényleg, de nem az az átlag
2020. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem összehasonlítható az europaiakkal mert nagyon nagyon nagyok a tarsadalmi kulonbségek. Azt kell mondjam a felső 10% jobban él mint a magyarok, a társadalom nagy resze meg mint a roman falvak.
2020. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
En vagyok a 'Gipsz Jakab' aki a linkelt kérdésnél a választ írta.
2021. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Brazíliában éltem sok-sok évig, Németországban csak jártam, és nem élnék ott, pláne 2016 óta.

Brazíliában tényleg nagy a bűnözés, de az emberek sokkal boldogabbak a magyaroknál, ételek isteniek, gyümölcsök, gyümölcslevek,tengerpart, stb összehasonlíthatatlan bármelyik európai országhoz .

2021. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18: azt ugye tudod, hogy Brazíliában gyakorlatilag mindenki migráns? :D
ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy a kérdésre is válaszoljak: természetesen Németországban összehasonlíthatatlanul nagyobb jólét van. Még Latin-Amerikában is több olyan ország akad, amik életszínvonal tekintetében verik Brazíliát (Chile, Uruguay, Argentina, Costa Rica, Panama, Mexikó de még Ecuador és Peru is a HDI-index alapján).
ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!