Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Minneapolis-ban a demokrata...

Minneapolis-ban a demokrata városvezetés teljesen fel akarja számolni a rendőrséget. Mégis mi lesz helyette? Vadnyugat 2.0?

Figyelt kérdés
Személy szerint nem hallottam még ennél döbbenetesebb és kreténebb intézkedést. Ha én ott laknék (vagy ott lennének ekkora balhék és vandalizmus ahol élek) rendet akarnék nem pedig attól rettegni az ablakom mögül hogy hozzám mikor törnek be.

2020. jún. 7. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

"Minneapolis-ban a demokrata városvezetés teljesen fel akarja számolni a rendőrséget. Mégis mi lesz helyette? "

Anarchia!

Amúgy valószínűleg nem erről van szó. Az amcsiknál nem csak rendőrség létezik mint rendfenntartásra hivatott szervezet, ott van a seriff hivatala, ami önkormányzati, szemben az állami rendőrséggel. A felszámolás lehet hogy annyit tesz, hogy a mostani rendőrséget felváltja az önkormányzati rendőrség.

2020. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Lemennek az ingatlanárak, az emberek bagóért eladják otthonaikat és menekülnek majd.

A spekulánsok megveszik.

Visszaállítják a rendőrséget.

A spekulánsok drágán túladnak rajta.

Szerintem valami ilyesmi lesz.

2020. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Beköltöznek a feketék. A környéket lelakják. Elterjed a szegénység és növekszik a bűnözés. Utána közlik, hogy ez a fehérek hibája, meg persze a rasszizmusé. Ledöntenek pár szobrot.


De így is kíváncsi lennék milyen szobrokat látnának szívesen pl. Lee tábornok szobra helyett. Gondolom valami ilyen Lil Wayne vagy egyéb "nagyon kúl" reppert.

2020. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy tudom, hogy a feketék itt is fel szeretnék tenni az AK47-et a zászlóra.

Mint Burkina Faso vagy Mozambik esetén.

2020. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

4.


A nagy békesség jegyében amely jelzővel a demokraták szeretik őket felruházni, ha pedig nem sikerül akkor ennek is "a rasszizmus" az oka, de nekem már gyanús ez, hogy mindig az erőszak, a keménykedés nyelve amit beszélnek, anno King is csak azért lett kiemelve, mert ő nem ezt tette, szemben Malcolm X-el.

2020. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Jó tesztállam lesz, arra hogy megtudjuk mi lesz a lakossággal, redőrség nélkül


Gyanítom a fehérek elmenekülnek. Fekete állam lesz mineápolisz

2020. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

#6 "Fekete állam lesz mineápolisz"

Úgy érted hogy sötét? Már most is annak tűnik. :)

2020. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lesz az biztos!
2020. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=tF_WKQ1SHfM


Műsorvezető: "A rendőrség felszámolásának a gondolata sokakat tesz nyugtalanná. Mi van akkor például ha az éjszaka közepén betörnek hozzám? Kit hívhatok?"

A minneapolis-i városi tanács elnöke: "Sokan mondták ezt nekem de meg kell érteni hogy a kiváltság szól belőlük"


Jézusom...

2020. jún. 9. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!