Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » George F. Itt a videón mi...

George F. Itt a videón mi történik?

Figyelt kérdés

Ezt a részt nem elemzik magyarul , angolul nem tudok :( mi történt? Gondolom G. F. Szökni akart, vagy fenyegetőzött vajon? A négy rendőr kapkod, odafut a hátsó ajtóhoz, leteperik hárman... Miért vajon?

3:43 tól kb.

[link]


2020. jún. 8. 22:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Persze, értem mire gondolsz, és jól látod : szerintem nem rasszista a rendőr, egyszerűen csak túltolta a dolgot de szerintem valamire a nyakra térdelés volt a reakció.

A másik, persze, kenyeret ment lopni :D nem. Ő élvezeti cikket, cigit ment venni. Plusz, gondolom a vérből kimutatott drogok is csak úgy teremtek neki... Szerintem meg nem kényszerből bűnözőt, hanem mert nem ment dolgozni, inkább rabolt, fenyegetett védtelen nőket, kábítószert árult. Érdekes a szűk látásmód, hogy ennyire védeni kell a bűnözőt, mert jaj szegény néger nem tudott dolgozni, így hát fegyverrel fenyegetett x nőt, verte őket meg, és rabolt ki.

Miért nem ment el egy mekibe dolgozni, mint a tisztességes ember? Jártam Amerikában, tanultam is ott. Aki akar, az tud dolgozni. Pl barátom alpinista volt én meg a parkokat takarítottam.

A bűnözés az ő választása volt.

2020. jún. 9. 12:55
 12/12 anonim válasza:
48%

Kérdező,minden szavaddal egyet értek!


Arról nem szól a fáma,hogy évente hány fekete erőszakoskodik a fehérekkel.

2020. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!