Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » George Floyd tényleg visszaeső...

George Floyd tényleg visszaeső bűnöző volt?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam:


"1998 – 10 hónap börtön fegyveresen elkövetett rablásért

2002 – 8 hónap börtön kokainozásért

2004 – 10 hónap börtön kokainozásért

2005 – 10 hónap börtön kokainozásért

2007 – 5 év börtön, mert fegyveresen kirabolta egy terhes nő otthonát"


Ezek igazak?


Persze ettől még ugyanúgy történhetett rendőri túlkapás, de azért egy ilyen embert én nem fogok sajnálni.



2020. jún. 10. 13:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik igaz valóban.
2020. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Igen igazak. Amúgy sokkal valószínűbb hogy szívrendellenesség okozta halálát. kokósoknál és metheseknél ha delírium állapotban leszorítják őket meglehetősen gyakori eset de ez nem a rendőr hibája
2020. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Sunshinedoll ***** válasza:
28%

Tegyükfelhogy mondjuk mégsem a rendőrség ölte meg, akkor teljesen elfogadható az, ahogy a rendőrség fellép az állampolgárok ellen? Akorr mindenrenbevan? Öltek meg ők eleget meg fognak is.

George Floyd nem az első és utolsó eset volt.

2020. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Elfogadható, hogy a rendőrség fellép a bűnözők ellen. Márpedig george floyd bűnöző volt.
2020. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

ma 13:25


Akkor is háborogsz, ha fehér az áldozat a rendőri túlkapás miatt? Vagy azon, hogy itthon meg a rendőröket verik? Esetleg ez csak akkor fáj neked ha szines kedvenceidet érinti?

2020. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Sunshinedoll ***** válasza:
56%

#14

A rendőrség dolga nem az emberölés. Az a rendőr, aki embert öl, azt azonnal ki kéne rúgni. Ez a minimum.

2020. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Sunshinedoll ***** válasza:
57%

#15

Vannak, mikor a rendőrök fehéreket ölnek meg, igen. Attól az még ugyanúgy rendőri túlkapás, és ugyanúgy érvényes rá, hogy a rendőröknek nem az a dolga, hogy embereket öljön.

Téged miért nem bosszant, hogy a rendőrség embereket ölhet sok esetben következmények nélkül?


És ha megengedsz egy személyeskedő megjegyzést a stílusodra való tekintettel: mennyire finom a cipőtalpa?

2020. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%

# Sunshinedoll


Remélem trollkodsz. Mert hát írni tudsz akkor szerintem olvasni is. Máskülölömben észre vetted volna hogy arról van szó hogy a tagot nem megölték hanem másba halt bele.

2020. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
55%
#16 Viszont a rendőrség - legalábbis ebben az esetben - nem ölt embert. Ahogy már írtam, a drogok és a betegségei miatt, szívinfarktusban döglött meg.
2020. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%

" És ha megengedsz egy személyeskedő megjegyzést a stílusodra való tekintettel: mennyire finom a cipőtalpa?"


Miután elárulod, hogy annyira finom-e a színes bráner, hogy minden ehhez a témához kapcsolódó kérdésnél vered a nyálad a fehérekkel szemben akkor majd lehet kiderül az is amire oly' kíváncsi vagy! :P Csak mert feltűnt már nekem is.


Másodjára meg olyan f...ságokat adsz a számba, amit nem "mondtam". Lásd. első bekezdés.

2020. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!