Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek a fehérbőrű szinkronszíné...

Ezek a fehérbőrű szinkronszínészek önszántukból ilyen primitívek vagy fizet nekik a baloldal, hogy provokáljanak?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 27. 12:52
1 2 3 4
 1/33 LazyJones ***** válasza:
52%
Te önszántadból vagy ilyen primitív, vagy fizetnek, hogy hergeld itt a népet?
2020. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
40%
Mi van, most igazat ír az index🤣
2020. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
30%
A fehérek mindig is primítevek voltak és lesznek, nincs mit csodálkozni ezen. (sarcazmúúsz)
2020. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezt én se értem most:D

Én ezt már végképp nem hiszem el, hogy vannak ilyen hülye emberek.

2020. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy színész várható karrierjének jelentős részét adja az "önmárkája" ha olyat csinál ami eddig semleges volt, de most akár káros is lehet számára

akkor saját érdekében is áll, hogy inkább ne csinálja.


Néhány színésznek konkrétan elég 1-1 általa eljátszott visszatetsző karakter is hogy ő maga bukjon, vagy konkrétan megtámadják az utcán/közösségi felületen (Jeoffrey-t(GOT) játszó színész ROSE-t (STAR WARS) eljátszó színésznő,

2020. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Két oka lehet, hogy egy szinkronszínész fehérként nem szinkronizál fekete színészt.


Gondolhatja ezeket:


1. "Felsőbbrendű fehér vagyok ezért nem aljasodom le, hogy fekete színészt szinkronizáljak"

2. "Alsóbbrendű fehér vagyok nem érdemlem meg, hogy egy fekete színészt szinkronizáljak"


Ha azt gondolná, hogy minden ember egyenlő, bőrszíntől függetlenül akkor fel sem merülne benne ilyen gondolat, hogy emiatt ne szinkronizálja a másikat.

2020. jún. 27. 13:38
 7/33 anonim ***** válasza:
50%

#6


Hamis dilemma.


Az is oka lehet, hogy "nem illik a portfólióba", mint amikor a munkakeresők az önéletrajzból hagynak ki feladatokat/munkahelyeket.

2020. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#7 Egy kicsit konkretizáld légyszives. Miért nem illik a portfólióba?
2020. jún. 27. 13:54
 9/33 anonim ***** válasza:
45%
Itt igazából az a kérdés, hogy ha győz az ellenzék miként oldjuk meg ezt a dolgot. Mármint onnantól minden fekete színészt Fekete Pákó fog szinkronizálni? :D
2020. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
43%

"Én ezt már végképp nem hiszem el, hogy vannak ilyen hülye emberek."


Te csak most jöttél rá hogy ezek a ballib szektások elmebetegek?

2020. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!