Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha én fehérbőrű vagyok, a...

Ha én fehérbőrű vagyok, a barátnőm pedig enyhén barnabőrű akkor milyen gyerekünk születhet kire fog ütni?

Figyelt kérdés
Annyi hogy az én apám barna bőrű neki pedig az anyja. Nekem ket tesom meg feher.

2019. ápr. 6. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre nagyon nehéz választ adni, mivel nem tudjuk pontosan, hogy a gének hányad íziglen öröklődnek, és mikor, miért lépnek aktivitásba.

Egy kutatás szerint, ha minden fehér bőrű ember egy fekete bőrű emberrel nemzene gyermeket, úgy bizonyos idő elteltével csak fehér bőrű emberek születnének. Azonban azt senki sem tudja garantálni, hogy amikor már csak fehér bőrű emberek lennének, akkor ne születne egy fekete bőrű ember.

Egyébként, ha gyermeket szeretnétek, úgy nem teljesen mindegy, hogy milyen színű a bőre?

2019. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alain Delon ***** válasza:
Pepita lesz.
2019. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen mind1 a gyerekem bőrszíne, csak kíváncsiságból kérdezem
2019. ápr. 6. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát aki jobban megüti arra.vagy olyan lajos hemiltonos lesz a színe.
2019. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!