Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Usában ez a Floyd tüntetés...

Az Usában ez a Floyd tüntetés részben politikai célzatú is?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 19:22
1 2 3
 1/21 meszike91 ***** válasza:
87%
Alapvetően az.
2020. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Trump megbuktatása a fő célja?
2020. jún. 28. 19:25
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Abból indult ki de a bűnöző elemek és az anarchisták már rég átformálták azt

Én Trump helyében már rég bevetettem volna a katonaságot és rommá verettem volna az anarchista rablóbanda csűrhét

2020. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
2 benne van az is
2020. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Teljes egészében politikai célzatú. A bűnöző george floyd halálának semmi köze a rasszizmushoz, annál több köze van a drogokhoz, amiket magába tömött.
2020. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Egy rendőr rátérdelt egy állampolgár nyakára, míg az meghalt. A polgárok elégedetlenek, és kiállnak a jogaik érdekében.

Ha ezekből valamelyik szót nem érted, kérlek jelezd.


Nem kell itt mellébeszélni, meg megmagyarázni, hogy egy egyébként totálisan debilis amerikai elnök szerepe ebben mi. AZOK AZ EMBEREK, akik demokratikus módon hangot andak véleményüknek, valószínűleg nem osztanák a véleményedet.

2020. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

6 a rendőrt lecsukták, ennél többet nem tehet senki sem

"A vélemény hangadásának" az is egy formája, hogy boltokba törnek be és fosztogatnak illettve autókat és épületeket gyújtanak fel?

Ez már mindenről szól csak nem a néger haláláról

2020. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#6 De miért kell ebből rasszizmust generálni? Ez ugyanúgy megtörténhetett volna egy fehér bűnözővel is adott esetben. Én nem látom alapját a rasszista vádaknak.
2020. jún. 28. 19:35
 9/21 A kérdező kommentje:

Az meg tény, hogy jóval több a színes bőrű bűnelkövető az USA-ban. Arról is jó lenne statisztikákat nézegetni, hogy a börtönök is milyen arányban vannak tele fekete illetve fehér elkövetőkkel..

De ennek akkor sem látom, hogy bármi köze lenne a rasszizmushoz.

2020. jún. 28. 19:40
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
false flag
2020. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!