Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migránsok macskát főznek az...

A migránsok macskát főznek az utcán. Ilyenkor miért nem tíltakoznak a liberálisok? (CLM)

Figyelt kérdés

A hely Olaszország, Camiglia Marittima nevű város. Egy hölgy kamerára vette, amikor egyszerűen egy migráns tüzet rak a járdán, mindenféle deszkákból, majd egy macskát forgat rajta, ami már eléggé szenes szerencsétlen.


Miért nem tíltakoznak, hogy olasz macskát sütnek az utcán a migránsok ? Lehetne catlivesmatter mozgalom?

[link]


2020. jún. 30. 20:05
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
68%

Először is nem főzik, hanem sütik.

Másodszor:

Miért a liberálisoknak kellene tiltakozni? A konzervatívok szerint elfogadható a viselkedés?

2020. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
34%

Az olaszok esznek macskát úgy tudom.

A kínaiak meg mindent is.

2020. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
52%

Éljen a multikulti.

Ja, nem.



Felelősségre kellene vonni azt, aki felelős a beengedéséért.Meg, annak az ideológiának a képviselőit is, ami lehetővé tette ezt.

2020. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
34%
Nekik szabad.
2020. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

1. Először is nem főzik, hanem sütik."


😆


"Miért a liberálisoknak kellene tiltakozni? A konzervatívok szerint elfogadható a viselkedés?"


A konzervatívokat a liberálisok boomernak gúnyólják és szabad nekik. Már nem mernek semmiért sem tíltakozni, mert fasisztának, rasszistának bélyegzik meg őket :P


3. "Az olaszok esznek macskát úgy tudom."


de nem elevenen sütik meg ember!! Állatvédők hol vannak ilyenkor?


Egyébként pedig feketebőrű, feketeszőrű macska. BLM. Még rasszisták is!

2020. jún. 30. 20:25
 6/51 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy egy csomó magyar eszik nyulat. Mivel én tartottam háziállatként nyulat, az ilyet nem tartom embernek! Hogy vagytok képesek egy nyuszit megenni? Nincs szívetek? Előbb ezt kéne betiltani itthon, aztán aggódni az olasz migránsok miatt!
2020. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
65%

"de nem elevenen sütik meg ember!!"


Hol látszódik a videón, hogy elevenen lett megsütve? Nem mintha nagy macskahús párti lennék, de felesleges tovább fűszerezni azt, ami önmagában is rossz.


Egyébként meg megint miből kellene tudnom azt, hogy migráns szerepel a videón, nem pedig egy ott született néger, akiből később ilyen hajléktalan lett? Olaszországban, Franciáknál, Spanyoloknál stb. több mint 100 éve vannak "bennszülött" négerek, nem feltétlenül a bőrszínnek kéne eldöntenie, hogy most ki migráns és ki nem.

2020. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
58%
Nekik szabad. Bezzeg az én macskámmal tennék, és cserébe a kocsim után kötném őket, akkor engem elvinnének. :(
2020. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
26%

20:31: a Vadhajtásoknál ilyen kicsiségekre nem adnak.

Különben meg mi a gond? Ha nem tetszik, lehet írni egy feljelentést, ha más nem, a radikális állatvédők egészen biztosan kiszállnak, és megoldják a helyzetet.

2020. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
43%
Hol főznek? Mikor És kik? Mi a bizonyíték?
2020. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!