Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump miért nem veti be a...

Trump miért nem veti be a hadsereget?

Figyelt kérdés
Trump miért nem veti be a zavargások megfékezése érdekében a hadsereget mint 92-ben Los Angelesben vetették be? Mert úgy látom most már nem igazán a rendőri túlkapás miatt van, hanem szimplán csak rongálnak, fosztogatnak.

2020. júl. 2. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
MErt nem sík hülye, a provokátorok pontosan a fegyevres beavatkozást akarják kiprovokálni.
2020. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig más megoldás szerintem nem lenne. Aki nem ért a szép szóból bizony szájba kell vágni....
2020. júl. 2. 10:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek fegyverek, majd megunják oszt hazamennek, tudod.
2020. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
41%

"Aki nem ért a szép szóból bizony szájba kell vágni...."


Épp ezt teszik a BLM-esek a rendszerrel :p Szóval ennek tipikusan az a vége, hogy mindenki szájon akar vágni mindenkit.


Ami a kérdést illeti, Trump pont leszrja, neki csak a saját hatalma számít.

2020. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Miután mindent felgyújtottak, kifosztottak?
2020. júl. 2. 10:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Trumpnak most nagyon óvatosan kell egyensúlyoznia, hiszen a tagállamoknak van egy bizonyos szuverenitása amit az elnök sem sérthet meg, a kormányzókon átlépve - mert akkor éppen hogy maga ellen hangolná az ott élőket.

Sajnos meg kell várnia azt, amikor az adott helyen élőknek lesz elege és kérik az elnök közbeavatkozását. Ehhez meg idő kell és még nagyobb pusztítás.

A demokrácia ezt jelenti, mindenkinek joga van hülyének is lennie és a saját életét is tönkre tennie. Ha idő előtt kivezényelné a katonaságot azzal automatikusan elveszítené az őszi elnökválasztást.

2020. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Mert pont az a céljuk az antifáknak és az őket pénzelőknek.

Láttam Trump oldalán,hogy írta 10 év börtön fog járni a rongálóknak és rakott is fel listát az elitéltekről.

Szerintem ez kell,börtönt nekik,bár én egy tányér ételt sem adnék nekik a börtönbe.Dolgozzanak ott ingyen!

2020. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
A jelenlegi helyzet Trumpnak tökéletesen megfelel, minél többet rabolnak, fosztogatnak, őrjöngenek ezek a libsik annál inkább lehet rájuk mutogatni és politikai hasznot csinálni belőle és lehet rájuk mutogatni hogy na ilyenek a Demokrata Párt. Amúgy Trumpék hergelik őket finomabb módszerekkel pl a republikánus nagygyűlést pont a rabszolgaság eltörlésének az évfordulójára időzítették. Egyébként Trump helyzete is megerősödött, még régebben sok republikánus kritizálta most mindenki beállt mögé.
2020. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy a rongálást gondolom az állam ki fogja fizetni. És miből? Abból amit az emberek adóztak.

Szerintem a hadsereg lenne a legjobb megoldás, mint 92-ben, igaz hogy áldozatokkal, de pár nap alatt leverték a zavargásokat.

2020. júl. 2. 12:04
 10/13 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
52%
Talán azzal kéne foglalkozni, hogy miért törnek ki zavargások, különben ahogy te is írtad, újra és újra ki fognak törni.
2020. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!