Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon miért nincs világszerte...

Vajon miért nincs világszerte tiltakozás Jessica Whitaker, a BLM-esek áldozata miatt?

Figyelt kérdés
Sokkal súlyosabb ügy, aljas gyilkosság volt egy fiatal fehér nővel szemben. Mert azt mondta, hogy minden élet számít... (Ami manapság rasszizmus.) De már több száz embert megölhettek a tüntetők, rengeteg fehér vagy afromaerikai embert megtámadva. Miközben Floyd egy notórius bűnöző volt, nem tisztességes ember.

2020. júl. 16. 12:49
1 2 3
 1/21 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
13%
Ennyi idő után sem sikerült felfogni a mozgalom lényegét? Olyan vagy, mint aki március óta még mindig nem hajlandó maszkot hordani, mert "a korona csak egy kis megfázás", mert még mindig nem jutott el az agyáig, hogy mivel állunk szemben.
2020. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Mert az nem menő. Tudod csak a feketék élete számít.
2020. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 cro-minyon ***** válasza:
83%
Egy olyan mozgalom, amelyik nem bírja elviselni, hogy nemcsak a fekete élet számít, hanem mondjuk a fehér vagy rézbőrű, vagy bármely más, az nagyon nehezen nevezhető toleránsna. Én nem is rájuk vagyok mérges, mert hát ilyenek vannak, hanem a fősodratú liberális sajtóra, amelyik nem kel ki ellenük (Wall Street Journal nemrég megtette, de nem túl erélyesen).
2020. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Ugye a BLM eseknek nem számít a fehér élet.A fehérek meg hogyan lázadjanak? Abból polgárháború lenne.Persze az antifáknak ez sem lenne gond,jó képzést kaptak Közelkeleten....
2020. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

1-es!

Itt nem a mozgalom lényegéről kérdeztek, hanem arról, hogy miért nincs tiltakozás, ha egy fehér embert brutálisan megölnek.

Felfogtad?

2020. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem számít a blm-es csürhének, meg a droid agymosott fehéreknek.
2020. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 tgt ***** válasza:
20%
Jessica Doty Whitake és barátai éjjel háromkor felfegyverkezve sétálgattak, és beszóltak egy feketékből álló társaságnak. A két csoport összeverekedett, majd lövöldözni kezdtek egymásra, és egy golyó eltalálta a nőt. A rendőrség még azt se erősítette meg, hogy a lövöldözésnek köze volt a szóváltáshoz. Szóval nem biztos, hogy szentet kell csinálni szegény Jessicából.
2020. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
7es, mint ahogy egy visszaeső bűnözőből(George Floyd) se ugye?
2020. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
És azt sehol se olvastam hogy a Nőnél vagy a vőlegényénél fegyver lett volna.
2020. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
28%

"1-es!


Itt nem a mozgalom lényegéről kérdeztek, hanem arról, hogy miért nincs tiltakozás, ha egy fehér embert brutálisan megölnek.


Felfogtad?"


Én felfogtam, te nem. Fuss neki mégegyszer.

2020. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!