Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A holland miniszterelnök,...

A holland miniszterelnök, Mark Rutte megbéníthatja, szétverheti az EU-t?

Figyelt kérdés
Hogyan kellene kezelni Brüsszelben?

2020. júl. 19. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
nem annyira mint vikike
2020. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Eddig az volt, hogy Viktor dacosan nemet mondott és a többiek meg engedtek a követeléseknek, hogy haladjanak a dolgok.

Most a holland miniszterelnöknek tele lett a hócipője orbán viselkedésével és bevetette ugyanazt a stratégiát. Szurkolok neki hogy sikerüljön észretéríteni a többieket is, és ne engedjenek orbán zsarolásának.

2020. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

"Szurkolok neki hogy sikerüljön észretéríteni a többieket is, és ne engedjenek orbán zsarolásának."


És hogy sokkal szegényebb legyél, mint amilyen vagy 😄

2020. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Egyeseket a genderizmus megszédített.Vikike...
2020. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem ő az aki szétveri, csak szeretne valamiféle mindenkire érvényes normákat elfogadtatni.


Mi magyarok meg ugye Sorosnál jobban csak Brüsszelt utáljuk, szóval fideszes szemmel nézve ez jó hír. Putyin érdekszférájában majd jobb lesz minden bizonnyal :)

2020. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
A holland miniszterelnöknek szurkolok, jól szedje le a keresztvizet Vikikéről. Eu-tól csak a pénz kell?
2020. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

#3

Én dolgozok, és abból élek nem eu támogatásból.

De mi lesz azokkal akik az uniós támogatásból (annak ellopásából ) élnek. Ők biztosan jóval szegényebbek lesznek.

Engem nem különösebben zavarna. Mint ahogy őket sem zavarja sokmillió magyar honfitársuk napi megélhetési problémája.

2020. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ez azért kettős, én is dolgozok, mégis EU-s pályázat által tudják kipótolni az egyébként garantált bérminimumos közalkalmazotti fizetést sokunknál.


Hiába zavar, hogy ellopják a nagy részét, mert ha elzárják a pénzcsapot, attól nekem nem lesz jobb, nem fogják azt mondani, hogy akkor rajta emeljük meg a közalkalmazottak fizetését. Persze ettől még nem szavazok rájuk.

2020. júl. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

"garantált bérminimumos közalkalmazotti fizetés"

Ez az önkéntes modernkori magyar rabszolgasors.

Sosem értettem, hogy miért fogadnak el emberek ilyen munkafeltételeket és dolgoznak ilyen megalázó bérért.

Voltam én is közalkalmazott egy rövid ideig nagyon nagyon régen. Aztán az első orbán kormány idején gyorsan megértettem, hogy bármit csak ezt nem szabad csinálni.

2020. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9


Maga a munka jó és nem az ország vagyunk, ami hemzseg a magán felsőoktatási intézményekkel, ahol ugyanezt tudnám csinálni kétszer annyiért.


Amúgy én még fiatalabb korosztályt erősítem, szóval ha vége ennek az egésznek megpróbálkozok Nyugaton hasonló állást szerezni.

2020. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!