Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trupm miért tiltotta...

Donald Trupm miért tiltotta be a tik tokot USA-ban?

Figyelt kérdés

Nem tudtam utána nézni mivel a cikkek angolul voltak és én nem angolt tanulok.

Mi volt az oka annak hogy betiltatta? Illetve az ottani fiatalok nem ellenezték? Csak mert én nem láttam semmi erre utaló dolgot.

Szerintetek ez mennyi időre szól?


Ti mit gondoltok erről?

Szerintem elég nagy kib***ás azzal aki minőségi videókat gyártott tik tokra és sikerült nagyobb követő tábort összehoznia és ennek most annyi. +a legtöbb ilyen nagyobb tik tokos rengeteg pénzt keresett vele és ebből élt meg... Ez azért durva.



2020. aug. 1. 20:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%
A liPerálisok legalább le tudják írni a Kossuth nevet.
2020. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
43%

Te most komolyan azt hiszed, hogy bárki is megtiltja egy alkalmazás használatát AMERIKÁBAN?


Egy ekkora mértékű önteltség úgy kiverné ott a biztosítékot, hogy az aszfalton fröccsenne az agyveleje annak a b'romnak!

Már azt is kisebb csodának tartom, hogy még eddig nem próbálták meg kinyírni!

2020. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Hajjaj már vártam az ilyen kommenteket :D Fogadni merek 30/40 felett járhattok korban az alapján amilyen lekezelően tudtok megírni valamit.

8.válaszoló igen elírtam a nevét és akkor most mi van az olyan nagy dolog?

És igen írtam hogy nem tudok angolul PONTOSAN EZÉRT írtam ide ki a kérdést mert amit én találtam magyar cikket abban ez volt.


Ami pedig a TikTokot illeti, betiltjuk az Egyesült Államokban. Megvan hozzá a felhatalmazásom. Holnap (szombaton) aláírom (az erről szóló dekrétumot)


– mondta Donald Trump az elnöki különgép, az Air Force One fedélzetén helyi idő szerint péntek este újságíróknak, útban Floridából hazafelé.

És több magyar cikkben is ez állt. Nem mondom hogy igaz de én ezért írtam hogy már betilották.


12.válaszoló

Hát nem kizárt a dolog mivel az alkalmazáson már elkezdtek "búcsúzni" az emberek és a követőiket terelik át más közösségi platformokra (youtube, insta stb).

2020. aug. 2. 00:37
 14/23 anonim ***** válasza:
17%

1. Mi az a tiktok?


2. Ki a francit érdekel az a sz@r

2020. aug. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó, nem veszed észre hogy egy troll?
2020. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem jól tette, hatalmas pofon lehet ez a kínaiaknak.
2020. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
86%

16.-os

Végül nem lett letiltva. Megvette a Microsoft.

2020. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
76%
#17 Egy cikkben arról is volt szó, hogy kötelezhetik őket hogy adják el a részüket.
2020. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
68%
Én erről nem tudtam, de nem is érdekli annyira a lelkivilágomat a TikTok meg ez a deg@nerált elnők. Ezt a Microsoftos dolgot is az egyik barátnőmtől hallottam, aki nézi a TikTokot.
2020. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Valaki irja mar meg h a tik-tok on jelzi ha valaki meg nezi a profilod ???
2020. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!