Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trupm miért tiltotta...

Donald Trupm miért tiltotta be a tik tokot USA-ban?

Figyelt kérdés

Nem tudtam utána nézni mivel a cikkek angolul voltak és én nem angolt tanulok.

Mi volt az oka annak hogy betiltatta? Illetve az ottani fiatalok nem ellenezték? Csak mert én nem láttam semmi erre utaló dolgot.

Szerintetek ez mennyi időre szól?


Ti mit gondoltok erről?

Szerintem elég nagy kib***ás azzal aki minőségi videókat gyártott tik tokra és sikerült nagyobb követő tábort összehoznia és ennek most annyi. +a legtöbb ilyen nagyobb tik tokos rengeteg pénzt keresett vele és ebből élt meg... Ez azért durva.



2020. aug. 1. 20:47
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Nem. Viszont, hogyha likeolja vagy bekövet azt mutatja.
2020. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Kösziiii
2020. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Minőségi videók? Hogy mi van?!

Ez konkrétan az internet “legális” pöcegödre.

Egy olyan alkalmazás, ami abból áll, hogy (TÖBBSÉGÉBEN!) 10-18 éves KISKORÚ gyerekek és tinédzserek nyakig vakolatban, “ultraszexi szájfénnyel” összekenve (🤢🤮), hiányos vagy kihívó öltözetben mutogatják a még nem is létező domborulataikat, úgy táncikálnak a 18+-os szövegezésű trendi hulladékzenékre, mint egy kivénhedt lotyó.

Ne is csodálkozzunk, hogy ezek a gyanútlan, ostoba, megvesztegetett fruskák nem is tudnak róla, hogy ez az app a ‘pedobácsik’ Mekkája lett. Nem szimplán arról van szó, hogy “nem védi meg az adataikat”, ritka beteg emberek szaladgálhatnak ilyen platformokon. Az a szomorú, hogy ez az egész legális. Hogy tizenéves, egy szál semmiben vonagló csitrik milliós, százezres követőtábort szereznek így.

Csak a maradék 5% az, aki csak ártatlan, festegetős, papírmasés, zongorázós, sütögetős vagy kisállatos videókat csinál, - de jellemzően nem ezeknek van a legnagyobb követőtáboruk.

2020. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!