Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fejlemények George Floyd...

Fejlemények George Floyd ügyben, hogy változik a közvélemény?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=YPSwqp5fdIw

Elérhetővé tették a teljes bodycam felvételt.



2020. aug. 4. 10:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyből a kórházba akarták vinni a rendőrautóval, hogy kezeljék a nem beszámítható állapotát.
2020. aug. 4. 11:03
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Mármint azelőtt vagy azutan hogy megölték?
2020. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a másik bodycam a másik rendőr szemszögéből.

2020. aug. 4. 11:08
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 ártatlanság vélelme, valószínűleg a bíróságon se fog megállni a gyilkosság ténye, tehát nem értem a kérdésed. A sürgősségi osztályon állt be a halál, ha arra gondolsz.
2020. aug. 4. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Oké és mit kéne belelátni ebbe? Négert támadt kedvük ölni, megcsinálták. Azon csúsztak el hogy a járókelők levideózták őket. De nem ez volt az első nekik az is biztos.
2020. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már a rátérdelés előtt vinnyog, hogy nem kap levegőt. Folyamatosan ellenáll. A bodycam felvételeken sehol nem mondják, hogy kedvük támadt négert ölni. Ezek a felvételek gyökeresen szembemennek az eddigi mainstream véleménnyel. Igazából a magyar rendőrök intézkedéseihez képest az amcsi rendőrök meglehetősen kislányosan viselkedtek, ennél sokkal gyorsabban betuszkolják az ellenálló bűnözőket a rendőrautóba, tehát én nem értem, hogy ti hogy tudtok ebbe négergyilkosságot belefantáziálni, főleg, hogy már a bodycam felvételek is elérhetőek.
2020. aug. 4. 11:29
 7/9 meszike91 ***** válasza:
85%

A nyakon térdeléssel nyilvánvalóan hibázott a rendőr, de én simán elhiszem hogy nem akarta kinyírni.


Floyd meg valószínűleg be volt drogozva és pánikrohama is lehetett. De ő se az az ártatlan mártír akinek be akarják állítani. Amikor terhes nőre fogott fegyvert, akkor biztos nem volt ilyen érzékeny.

2020. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
6%
Miért változna? Indokolatlanul megöltek valakit.
2020. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Feketeruhasember ***** válasza:
29%
Azóta csak megy a kussolás libernyákéknál.
2020. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!