Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szakdolgozatomat a német...

A szakdolgozatomat a német integrációs modell elemzéséről fogom írni jövőre. Online kértem segítséget egy forráshoz, és sok hozzászólás jött, hogy rasszistább témát nem is találhattam volna. Ilyen mértékű a mélytoleráns agymosás már nálunk is?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Több generációs törökök is élnek németorszba, sikeresen integrálták őket. A németek bűnbánó korszakukat élik mostanába. Inkább az lenne a rasszista sokok szemében, ha náci párt és Hitler személyét dolgoznád ki.
2020. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz helyről kérted. Elképzelem az esetleges források minőségét. És arra jutok, 3 másodperc is sok,mit rájuk fordítanék.
2020. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető voltam, de nem forrást kértem, hanem egy adott forrás helyét kerestem. Nálunk kőkeményen nézik a forrás minőségét és annak az íróját. Elég ha egyetlen forrás a bulvár, vagy a wikipedia, vagy a hobbibloggerek minőségét üti meg, és a témavezető tanár visszadob akár egy teljes fejezetet újraírásra.

#1 Amit te írtál az pedig nem igaz a németországi törökség kapcsán.

2020. aug. 23. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!