Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban tényleg megölte...

Németországban tényleg megöltek egy nőt a rendőrök a tüntetésen?

Figyelt kérdés

[link]


Elnézést, hogy ennek a szánalmas oldalnak kell beraknom a cikkét, de csak itt láttam a videót..A vírus intézkedések ellen tüntettek, és pár külhoni magyar mondta, hogy ez a nő meghalt,akit a videón ütnek, de a német sajtóban semmi nincs róla...Esetleg valaki nem tud erről valamit?



2020. szept. 3. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos
2020. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Pont úgy, ahogy Zsótit elgázolta a Hadházy.
2020. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Miért olvasol baromságot?
2020. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, hogy embereknek miért kell ilyeneket olvasni vagy nézni. Eleve nagy baromságnak tartom a tüntetéseket. Most attól, mert pár ember, aki nem fér meg a bőrében, ezért sikítva kivonul az utcára, még nem fogja megváltani a világot. És még képes valaki odavinni a gyerekét is... A lázadásoknak nyilván az lesz az eredménye, hogy valaki valaki(k) megsebesül(nek). Csak egy olyan hiteles cikket mutasson meg nekem valaki, amikor volt értelme a tüntetésnek, és normális keretek között zajlott le. Másképp ostoba tömeghisztinek tartom, és soha nem vennék részt ilyenben.
2020. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz lenne...szerinted az Origo, Magyar Nemzet, Prosti srácok nem cuppant volna rá?
2020. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek! Szerintem is kamuhír...
2020. szept. 4. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!