Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kik a Covid igazi nyertesei?...

Kik a Covid igazi nyertesei? Akik jól kerestek a bulin?

Figyelt kérdés

Tényeket szeretnék, megnevezett csoportokat embereket stb.


A "világ urai" kevés ide magyarázatnak.


Indoklással!


2020. okt. 16. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

-Egészségügyi eszközöket gyártó cégek

-Azok a kereskedelmi cégek, ahol van online webshop.


Laptopokat gyártó cégek :D

2020. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
#1-hez hozzabiggyesztenem Doktor Gödeny nevét. Kutya se foglalkozna vele koronavírus nélkül
2020. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
én bolti eladóként nagyon jól jártam vele, rengeteg túlórám volt, az élelmiszerhiányban is meg tudtam oldani hogy minden szükséges dologhoz hozzájussunk. ja, te valami konteós válaszra vagy kíváncsi?
2020. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Az űrlények. Így nem kell leigázniuk minket, mert mi szépen leigázódunk magunktól.
2020. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mindentudó99 ***** válasza:
71%
Bárki aki egészségügyi felszereléseket gyàrt. Olvastam hogy a plexi gyártók már a tönk szélèn àlltak mert nem igen kellett senkinek. Ők is fellendültek. Arattak a víruson. Vitam8n forgalmazók m8nt a Gödèny vagy Lenkei szintén kaszàltak mert szerintük vitamint szedni elég korona ellen. Fertőtlenítő gyártók stb
2020. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

A kínai tobzoska. Veszélyeztetett faj, de a piacon feketén eddig árulták kajaként. Most viszont sokkal szigorúbban ellenőrzik, hogy miket árulnak ott és talán nem fog kihalni.

A denevérekkel kapcsolatban nem tudom, hogy milyen intézkedéseket hoztak, de jó lenne, ha azokat sem habzsolnák mindenben és szigorítanák velük kapcsolatban is a szabályokat. Szerintem nálunk is védettek.

Most már csak egy orrszarvús vagy cápás vírus kellene és talán őket sem irtanák ki.

A vírus legnagyobb nyertese David Attanborough és Jane Goodall, akik 200 évesen is jobb kondiban vannak, mint egy húszéves és ontják magákból a természetvédő projekteteket. Szerintem a vírus mögött a WWF áll, akik elkeseredetten próbálják menteni a fajokat a kihalástól. A tobzoska lekerült a menüről. Jöhet a cápauszonyleves.

2020. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

Én például rengeteget nyertem rajta.


Olyan szintű volatilitás volt/van a NASDAQ-on, a NYSE-n, a Tosho-n, LSE-n, SSE-n, ENX-en, KRX-en, hogy az valami nagyon durva.


Február óta sikerült 9,2-szeresére növelnem a forgatott pénzem, és nem piszlicsáré 1-2 millákról beszélünk.

2020. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Tartós élelmiszereket előállító üzemek, hútőszekrény kereskedők, azok akiknek nem volt diplomája nyelvvizsga miatt
2020. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

"A kínai tobzoska. Veszélyeztetett faj, de a piacon feketén eddig árulták kajaként. Most viszont sokkal szigorúbban ellenőrzik, hogy miket árulnak ott és talán nem fog kihalni."


A koronavírus denevérről került tobzoskára. Már az is elég perverz. De a toboskáról emberre jobb bele nem is gondolni. A szexuális örülteket nem lehet leszoptatni semmriről

2020. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Maga a vírus szabadalma Bill és Melinda Gates tulajdonát képezi. Természetesen ők.
2020. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!