Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy Joe Biden...

Elképzelhető, hogy Joe Biden idős kora és hanyatló szellemi képessége miatt alkalmatlan arra, hogy elnök legyen?

Figyelt kérdés

Én tényleg nem szeretnék megsérteni senkit, de félek, hogy Joe Biden mentálisan nem alkalmas arra, hogy vezesse az Amerikai Egyesült Államokat. Félek, hogy demenciája van és hogy idős kora miatt nem bírná azt a hihetetlen stresszt és megterhelést, ami az elnöki pozícióval jár. Félek, hogy egy vita vagy nagyon nehéz helyzet közepén összeesne, szívrohamot vagy agyvérzést kapna. Úgy gondolom, hogy pihennie kellene inkább, nem pedig elvállalni egy ennyire megterhelő munkát, mint az elnöki pozíció.


Lehetséges, hogy Joe Biden alkalmatlan jelölt és hogy nem bírná sem mentálisan, sem fizikálisan az elnöki pozíció megterhelését?



2020. okt. 18. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát lehetséges, de Trump meg túl fiatal még.
2020. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Vicc hogy egy ekkora országban csak ezt a két vén hülyét tartják alkalmasnak elnöki pozícióra.
2020. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez a mentálisan nem alkalmas valószínűleg nem hatja meg az amerikaikat, ha egyszer Trump akármennyire idős akármennyire gazdag, stb, az alkalmasságot meg sem közelíti.
2020. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem alapból báb lenne/vagy lesz, és Harris kormáynozna. Vagy azt is el tudom képzelni, hogy egyből lemondana
2020. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Remélem egyből lemond és Harris lesz az elnök, egy nő aki ráadásul afrikai és indiai származású. Jól bemutatnának a náciknak!
2020. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
5/ Adom. Meg mondjuk én jót röhögnék. XD
2020. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
55%
Trumpnál nehezebben tudok elképzelni alkalmatlabb embert.
2020. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
A pszichiáterek gyöngye távdiagnosztikát alkalmazott. Idehaza nem tennéd? Közelebb van.
2020. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 Azt én is remélem!
2020. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Lehetséges?

https://www.youtube.com/watch?v=fNQAbF33gFM


Az amerikaiak is látják hogy nincs a helyzet magaslatán. Nézz meg egy régi interjút vele aztán egy mostanit és lásd a különbséget, egyértelmű hogy nem bírna ki 4 évet. De ahogy írták előttem a demokratáknak nem is az a céljuk hanem hogy Biden-t trójai falóként használva Harris-t juttassák be és mehessen a virtue signalling hogy "nő az elnök! ráadásul fekete!". Mert ők egy olyan szekta amely számára semmi más nem számít csak a rassz és a nem.

Baloldali hírportálok már Harris alelnöki jelölése után elkezdték pedzegetni hogy ha esetleg netalán tán neadjisten Biden valami okból visszavonulni kényszerülne akkor végre nő lenne az elnök. Nem véletlenül hozta fel egy hete Nancy Pelosi demokrata házelnök az alkotmány 25. kiegészítését amely arról szól milyen egészségügyi okokra hivatkozva lehet egy hivatalban lévő elnököt félreállítani. Sokan azt hitték Trump-ról volt szó de valójában Biden miatt kell majd ez nekik, Trump betegsége csak ürügy volt hogy már most hozzászoktassák az amerikaiakat az elnök félreállíthatóságához. Nőt akarnak látni a Fehér Házban, mindegy hogy az a nő a saját elnöki kampányával csúfosan leszerepelt és hogy rengeteg csontváz van a szekrényében (ahogy Biden-nek is).

2020. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!