Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatnátok hogy Magyarország...

Támogatnátok hogy Magyarország egy perszonálunióban egyesüljön izlandal?

Figyelt kérdés
Szerintem megérné mindkét országnak,ha egyesülnénk.

2020. okt. 27. 09:34
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Nem támogatnám
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
2%

Ez valami szement mszp-s ötlet? Ők akartak ingyen repülőjegyet minden nyugdíjasnak meg légihidat kiépíteni valamely távoli országgal.

Vagy szeretnéd ha újabb metróépítés lenne? Végül is került annyiba a 4-es metró, hogy talán Izlandig is lehetett volna belőle alagút...

2020. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Inkább legyen Magyarország egyből Skandináv állam és egyesítsük exvikingéket és halszagú finn nemtestvéreinket!


Ja és amit az 1-es mond, legyen Deák-RadhausReykjavík metrovonal of course.

2020. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van róla fogalmad, mit jelent a perszonálunió? Röviden, azt jelenti, hogy két független országnak ugyan az az uralkodója. Na mármost, se mi, se az izlandiak nem vagyunk királyság, szóval ez formálisan már bukott. Ha megerőszakoljuk a fogalmat, és az izlandi elnököt Guðni Th. Jóhannesson megtesszük a magyar köztársasági elnöknek is, attól miért is lesz jó a gazdaságunknak? Ő még Ádernál is rosszabb lenne, nem tud magyarul, még ha akarná sem tudná elolvasni, amit elé tesznek aláírni. Bár ez a jelen felálláson nem sokat rontana.
2020. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp megérné. Én ugyanis kész Izland-fan vagyok, minden értelemben! :)
2020. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!