Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mindig idős férfi...

Miért mindig idős férfi jelöltek indulnak az Egyesült Államok elnöki posztjáért, nem abszurd kicsit 70+-ost indítani?

Figyelt kérdés
Rendben, egyszer volt esélye a Hillarynek is, habár ő is túlkoros. Nem értem mi az oka, hogy szinte már demens túlkoros elnökök indulnak. Biden egyszer Trump nevére sem emlékezett és más néven hivatkozott rá. Hogy fog akár 24 órás készenlétben lenni veszélyhelyzetben ennyi idősen? Egyszerűen nem látom át.

2020. okt. 31. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Mi miért ilyen kivénhedt exkommunistákra szavazunk a választásokon?


A politika az öregek sportja.

2020. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Miért mindig idős férfi ...." Azért mert rossz a memoriád.
2020. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Nem tudom te miért szavaztál Hornra, Medgyessyre vagy gyurcsányra. Ezt neked kell tudni.
2020. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Most éppen a Fidesz képviselőire céloztam.


Amúgy ezt nem szó szerint kell érteni, ugyanis én még soha nem szavaztam a rendszerváltás óta olyan pártra, amelyikben exkomcsik vannak.

2020. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már USA és idősek csak Obamáig próbálj már visszaemlékezni. Még a 48-at se töltötte be mikor először elnök lett.
2020. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!