Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban, az ilyen...

Franciaországban, az ilyen radikális, abszurd eszközök spekulációja helyett, miért nem az emberi jogokhoz nyúlnak hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


Izraeli modellről beszél.

"Olyan irányba kéne mozdítani az életünket, ahol nyilvános helyeken nem lehet hátizsákot hordani, ahol a táskákat alaposan és szisztematikusan ellenőrzik, és nem fáradt alkalmazottak vetnek rájuk egy gyors pillantást"


Ehhez hasonló ötletek, szerintem abszurdumok.


Sokkal egyszerűbb lenne, a muzulmánok jogaihoz hozzányúlni.


Hatvanmillió ember szívjon vagy 5 millió?Nagyon nem mindegy.


Ha van az országban,van egy kisebbségi csoport, ami nem tud viselkedni, romboló hajlamokkal rendelkezik, akkor szankcionáljuk az egész ország lakosságát ,a kisebbség miatt?


Az lenne a legjobb, hogyha szavazati joguk sem lenne.Miért, mert arra a baloldalra szavaznak, ami minden szigorítást megakadályoz, csak azért, hogy a jövőben is rá szavazzanak.Végülis, ők juttatták hatalomra:

[link]


Ami még megoldás lenne, a teljes deiszlamizáció.Az iszlám vallás illegalizálása.

Minden más, budhizumus, hindunizmus,jehovizmus,judaizmus,kereszténység...stb legaális maradna.AZ iszlám viszont nem.


Így, nem lenne vonzó a muzulmánoknak Európa.



2016. júl. 28. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Hát igen, ez a veszély fenn áll már lassan mindegyik fejlett európai országban, hogy lassan már a kisebbség lesz többségben, és ők fogják diktálni a törvényt a szavazati jogukkal.


Amúgy meg nem 5 millió, max csak annyi vallja magát hivatalosan kisebbséginek. Én voltam már Párizsban, a helyzet úgy fest, hogy volt amikor a metrófülkében én voltam az egyetlen fehér ember.


Londonban meg még durvább a helyzet, ott már ténylegesen kisebbségben vannak a britek, 30-40% a brit Londonban és a születő gyerekek 85%-ának legalább az egyik szülője nem brit. És ez így van már Brüsszelben is meg lassan már mindenhol, nyugat és észak Európában.

2016. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Mert Európa erre még nem kész. A politikum és a közgondolkodás még küzd a politikai korrektséggel, bizonyos dolgokat nem lehet kimondani. És ha kimondani nem lehet, megoldani még úgyse.


Még sok ember fog meghalni, mire eljutunk odáig, hogy kimondjuk: a muszlim expanzió és a bevándorlás megöli hosszútávon a földrészt és tönkreteszi az európai kultúrát. De ettől még messze vagyunk.

2016. júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Az ISIS pont azt akarja hogy a hozzád hasonló agyhalottak ezt tegyék kérdező. Vallás betiltása, szavazati jog megvonása és hasonlók a náci Németországban voltak legutóbb és tudjuk hova vezet. Az ISIS örülne a legjobban ennek mert akkor az amugy béks muszlimok közül is sokan csatlakoznának mret nem lenne más választásuk, tehát azt érnéd el hogy kb ezerszer annyi ISIS terrorista lenne mint most.
2016. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"szavazati jog megvonása és hasonlók a náci Németországban "


Egyesült Államok, Dél-Afrika.

2016. júl. 28. 09:19
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Tudod, sok szaz evig harcoltak azert hogy ne lehessen igy jatszani az emberi jogokkal. Es ez igy van jol, mert ha elkezdesz jatszani veluk, akkor hamar a sotet kozepkorban talaljuk magunkat ahonnan pont egyreszrol a torvenykezes az emberi jogokrol vezette ki az embereket. Masreszrol pedig ez vallasszabadsagi kerdes is, ami szinten egy teljesen masik temakor, es ha barmi ilyet bevezetne barki, akkor kb. ott szuntunk meg Europarol meg uniorol beszelni. Tehat ez kicsit bonyolultabb kerdeskor ennel. A problema pedig tovabbra sem az iszlammal van, hanem az iszlamista fundemantalizmussal ami egy politikai iranyzat. Minden terrorista megszunik muszlimnak lenni abban a percben hogy a szandek artatlanok megolesere egyaltalan megjelenik a fejeben.
2016. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A muzulmánok visszaélnek a valássszabadsággal.Így, nem is érdemlik meg azt.

Ha kendőt akarnak viselni, mecsetben térdelni, akkor menjenek haza.

2016. júl. 28. 09:52
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy alusipkás hülye vagyok de esküszöm, hogy pont az jutott eszembe, hogy talán éppen ez a céljuk: a totális kontroll, az emberi jogok megnyirbálása. Másra nem tudok olyankor gondolni amikor már nem tudom hányadik esetnél bizonyosodik be, hogy bizony a hatóságok és titkosszolgálatok látókörében volt az illető, mégis nyugodt szívvel tudott merényelni.


Vagy ilyen szinten dilettánsok a hatóságok arrafelé, vagy szándékosan hagyják ezeket megtörténni, hogy aztán az emberek önként és dalolva mondjanak le a szabadságuk egy nagy részéről.


"olyan irányba kéne mozdítani az életünket, ahol nyilvános helyeken nem lehet hátizsákot hordani"


Ekkora baromságot. Normális titkosszolgálattal és rendőrséggel még idő előtt le tudnák kapcsolni a gyanús elemeket. Ne engem vegzáljanak a hátizsákom miatt... retardáltak.


Egyébként külön tragikomikus az például a templomi papos gyilkolással kapcsolatban, hogy egyrészt pont az egyház ajándékozta a radikális muszlimoknak a telket ahol felépítették a mecsetet; másrészt többször is szóltak már a helyiek a hatóságoknak, hogy gyanús a hely. Sőt, közismert volt, hogy az a mecset a radikálisok egyik fontos központja a környéken.


A hatóságok mégis ölbetett kézzel néztek ki a fejükből... Ez már a hülyeség egy olyan szintje, ami nekem rohadtul nem életszerű.


3: Vicces ezt olvasnom, amikor a nagyon felvilágosult liberálisok meg állandóan kényszer betelepítést akarnak foganatosítani a migránsokkal szemben, gyakorlatilag mindenki akarata ellenére. Ez nem idézi neked a náci Németországot, vagy éppen a kommunista Szovjetuniót? Akkoriban volt divat, hogy akaratunk ellenére jöttek a németek, a ruszkik és ránk erőszakoltak mindent, amit nem akartunk.

2016. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom ti hogy vagytok, de nekem nem kell demokracia meg emberi jogok, ezekhelyett a szarsagok helyett normalis allas kene, normalis lehetosegek, hogy ne legyen szegenyseg, ehezes, ha kimegyek az utcara ne attol keljen felnem hogy belem kot a cigany vagy felrobbant valami arab es ha ezt egy diktator tudja megteremteni akkor en diktatura parti vagyok. Az meg egy oriasi butasag hogy a diktaturak csakis gonosz, igazsagtalan rendszerek lehetnek, csak nezzetek meg mondjuk Caesart, olyan nepreszu diktator volt es ugy szerette a nep hogy amikor az osszeeskuvok megoltek, a gyilkosait maguk a polgarok koncoltak fel. Szoval inkabb egy jol mukodo diktatura mint egy rosszul mukodo demokracia.
2016. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

8: Az a baj, hogy a diktátorok is emberek, akik gyarlók általában. Először jónak tűnik, aztán egyre több hatalmat kapnak és a végén oda lyukadunk ki, mint Észak-Korea.


Komolyan, én egy diktatúrára sem tudom azt mondani, hogy jó lett volna (a náci Németország talán jó volt egy ideig, de aztán ott is elgurult a gyógyszer). Egy királyság, élén a tanult és intelligens királlyal már más lenne.

2016. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kerdezo, az a baj, hogy nincsenek rendben az alapveto fogalmak nalad ebben a temakorben (mit jelent a vallasszabadsag stb.), igy nehezze teszi az erdembeli eszmecseret. Az hogy ki milyen ruhat visel, hogyan beszel ugyanahhoz az istenhez, szerintem mindenkinek sajat joga eldonteni, es a vallasszabadsaghoz ennek semmi koze. Ennyi erovel 100 ev mulva johet valaki aki megtiltja a keresztvetest, sosem tudhatjuk, annyi viszont mar most biztos hogy ehhez soha senkinek nem lesz igazan joga. Engem speciel nem a muszlimok zavarnak (ismerek jo parat, es nem abbol a munkasretegbol akik ide akarnak beozonleni, mert ok kb. annyira reprezantaljak hiven az egesz mintat mint egy borsodi ciganyfalu a magyarsagot), hanem azok az emberek, akik annyira butak hogy politikai celokra lehetnek oket agymosni, mozgatni, legyen az muszlim, legyen az kereszteny. Ok lesznek az igazi veszelyek mindig is, nem pedig az a csaladanya vagy diaklany aki kendot visel vagy az a ferfi aki neha-neha eljar a penteki imara.
2016. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!