Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriaban elok! Bejelentette...

Ausztriaban elok! Bejelentettek mar, hogy milyen szigoritasok lesznek hetfotol?

Figyelt kérdés
Ugy tudom fel 5-tol mondtak valamit, de se angolul se magyarul nem talaltam meg semmilyen friss hirt..
2020. okt. 31. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom a szakállas nőknek is kötelező lesz a maszk. Vagy borotválkozni.
2020. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor is ilyen vicces kedvedben lennel, ha a parod megint nem tud dolgozni 1-2 honapig ugy, ahogy tavasszal👏👏 koszi a valaszt.
2020. okt. 31. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Keddtől lesz ez érvényben. Én Bécsben élek.

- 20:00-tól 06:00-ig kijárási tilalom, max nagyon indokolt esetben lehet kimenni

- Éttermek meg ilyenek zárva lesznek, az iskolák még nem

- Ha tovább súlyosbodik a helyzet, akkor az iskolákt is bezárják

2020. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Gondolom akkor is ilyen vicces kedvedben lennel, ha a parod megint nem tud dolgozni 1-2 honapig"


Természetesen. Épp eleget keresek magyar cégnél forintban, ahhoz hogy csak röhögni tudjak az ilyen osztrákba szakadt éhenkórász toprongyokon akik szarért és húgyért képesek voltak oda kimenni másodrangó lenézett polgárnak.

2020. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 koszonom! :)

#4 A parom nem magyar allampolgar, igy nem ment ki "szarert hugyert", sot nem is osztrak. Egy masik országból ment, hogy amig en tanulok, addig o felre tudjon tenni annyit, hogy lakashoz legyen oneronk. De minek is magyarazkodom egy ilyen besavanyodott parasztnak

2020. okt. 31. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 Az egyetemek és a középiskolák is bezártak....
2020. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki volt, aki lepontozott mindenkit (nem en)... En ugy tudom, hogy kozepiskolasoknak es egyetemistaknak digitalis oktatas lesz.. De nem ezen volt a hangsuly, hanem a vendeglatokon, akik sajnos megint szivnak. Koszonom a valaszokat
2020. okt. 31. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!