Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lengyelországban miért tüntetn...

Lengyelországban miért tüntetnek ilyen nagy hévvel,amikor nemrég nagytöbbséggel választották meg a nacionalista szélsőséges pártot? Akkor a nép miért nem viseli a következményét a felelötlen választásuknak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Szóval akkor a kormány bármit megtehet, hisz rájuk szavaztak, ez van.


Nem ragadtál le kicsit a negyvenes években?

2020. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem erről van szó,de ez várható volt,egy nacionalista illiberális párttól,most már a nőknek a nemi eröszakból adódó gyereket is meg kell szülni,ez boritékolható volt nem? Ha abnormális párttra szavaztak,akkor sok normális intézkedést nem várhatnak,szerintem. Eddig is tiltott volt az abortusz,ezért a sok zugabortusz és a németországi abortuszok voltak szép számban.Ez nem 40es évek,de ha a mikulást várom decemberben nagyon számitok rá hogy mit fogok tőle kapni,nem?
2020. okt. 31. 17:33
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom ott is a sok vidéki bugris szavaz rájuk, mint itthon, aztán most a normális, gondolkodni is tudó emberek tüntetnek...
2020. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Lengyelországban megválasztottak egy nacionalista, szélsőséges pártot? Erről lemaradtam.
2020. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4es akkor nézz utána jelenleg kik vannak kormányon,gondolhatod durvák ha már a z abortusz 100%os eltörlését akarják ennyire agyhalottak. ha halottan születik a gyerek akkor is meg kell szülni majd megy a pöcébe,mik ezek ha nem normális emberek,nézz utána jelenlegi lengyel vezetésnek.



3as neked lehet igazad.

2020. okt. 31. 17:54
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

#5 Pontosan azért kérdezte, mert veled ellentétben TUDJA, hogy NEM nacionalista szélsőséges párt nyerte meg a választást.

Bár ahol te vagy, az agyatlan liberálfasiszták legszélsőségesebb helyén, onnan persze hogy a normális is nagyon szélnek látszik.

2020. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg zömében nem azok tüntetnek, akik megválasztották a mostani törvényhozókat, bár bizonyára olyan is akad közöttük, aki rájuk szavazott, de ez a törvény nem felel meg neki, más oka volt a támogatásának.
2020. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

---Pontosan azért kérdezte, mert veled ellentétben TUDJA, hogy NEM nacionalista szélsőséges párt nyerte meg a választást.---


Akkor őt megvezették!


6os ja te is agyhalott vagy? óó nem szóltam.na ilyenek miatt ilyen beteg a világ Neked ha beteg nyomorék gyereked születne és felkéne nevelned akkor te is hirtelen végtelenül libsi lennél mint gyurcsányék,addig nagy az arc ameddig nem a te tököd van a satuba.A mama szoknyája mögül nagy a szájuk a nacionalistáknak,na meg ha törni zúzni kell a közvagyon az utcán.beteg ember vagy hagyj békén tesa.

2020. okt. 31. 19:59
 9/16 A kérdező kommentje:

---Valószínűleg zömében nem azok tüntetnek, akik megválasztották a mostani törvényhozókat, bár bizonyára olyan is akad közöttük, aki rájuk szavazott, de ez a törvény nem felel meg neki, más oka volt a támogatásának.---



Ez olyan dolog ha hiszed ha nem én még nem találkoztam olyannal aki bevallotta volna hogy Orbán párti és rá szavazott,mindenki én nem szavaztam a fideszre,ez is fura,álltalában aki a legjobban fidesz ellenes az segitette a szavazatával a hatalomhoz őket.

2020. okt. 31. 20:02
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

#8 Persze, persze. Azért mert kijavítottalak abban, hogy tévesen szélsőségesen nacionalistának nevezted a lengyel kormánypártot, máris én vagyok aki betiltaná az abortusz, aha.

Hát, nagyon vergődsz, azt látom.

2020. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!