Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bécs hogyan került a terror...

Bécs hogyan került a terror célkeresztjébe? Ezentúl Magyarország is célpont lehet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Sok muszlim él ott. Nem véletlen videozott onnan Lázár sem. Azontúl mindig is Európa egyik kultúrális központja volt. Ezzel is az európai kultúrát támadják szinbólikusan
2020. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

"Bécs hogyan került a terror célkeresztjébe?"


Holnaptól lockdown van Bécsben, az utolsó "szabad" estén sokan mentek sörözni / étterembe.


"Ezentúl Magyarország is célpont lehet?"


Sajnos / szerencsére jelentéktelen ország vagyunk, így kicsi az esély rá.

2020. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
90%

"Sok muszlim él ott. Nem véletlen videozott onnan Lázár sem."


Érdekes, amikor Lázár mondta ezt, akkor meg pont az ellentettjét állítottátok itt gyakorin!

2020. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
80%
Engem is meglepet Bécs, hiszen Ausztria semleges, de igen, ahogy 1-es írja, elég ismert hely, hogy célpont legyen. Sajnos vagy sem, Budapest is felfutóban van, úgyhogy lehet előbb-utóbb számítani itt is hasonlóra.
2020. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2


"Holnaptól lockdown van Bécsben, az utolsó "szabad" estén sokan mentek sörözni / étterembe"


Ez nem ok arra hogy mészárlást tartsanak.

2020. nov. 3. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

#5 kérdező


Jóember, olyan választ nyilván nem várhattál, amivel megindokolom, hogy miért jó a mészárlás. Csak azt tudtam megválaszolni, hogy miért pont Bécsben történt ez tegnap este.

2020. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg közrejátszhatott ebben az, hogy sokan voltak az utcákon, éttermekben és ezt tutira tudták, hogy így lesz(a lezárások miatt). Nem hiszem, hogy mi célpont lennénk. Bár ki tudja, már bármi lehet. Nálunk nincsenek radikalizálható muszlimok, meg nem vagyunk olyan jelentős ország, de világszinten Ausztria sem az, és Bécsben szerintem kevesebb radikális van, mint Európa más nagyvárosaiban. Nem számítottam Bécsre én sem. Engem az lep meg, hogy Rómában még nem volt semmi, ott is nagyon sok minden van, ami az európai kultúrát szimbolizálja. Ne is legyen!
2020. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
100%

Úgy került, hogy ez a terror lényege. Félelmet és rettegést kelteni az emberekben - és erre mi lehet alkalmasabb, mint egy váratlan helyen történő mészárlás?

És igen: Magyarország is célpont; ahogyan az a terroristák üzenetéből egyértelműen kiderült.

2020. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!