Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örültok az amerikai választáso...

Örültok az amerikai választásoknak?

Figyelt kérdés
Valószínűleg trump nyer 99%,merr vitte Floridat. Örültok neki?

2020. nov. 4. 02:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem szamit ez a 205-136, Trumphoz irhatnak Texast es Floridat, de meg nem irtak hivatalosan.
2020. nov. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

#6 Lehet olyan dolgokban számolni a sikert, ami normál esetben pozitív lenne, de ha megnézed, akkor Trump pl. annyira destabilizàlta a dollár “világpénz” voltát, amire senki nem volt felkészülve, és ez egy főképp egyirányú folyamat, visszafordíthatatlan és óriási károkat okoz az USA-nak.


A stabil és kiszámítható politikát becserélte kiszámíthatatlanságra, ami hosszú távon nem egy működőképes stratégia (mert a saját gazdaság nem tudja lekövetni, az emberek gazdasági biztonsága csökken, és rossz pénzügyi döntéseket hoznak - a nagy cégek még csak-csak alkalmazkodnak, a “kisemberek” nem), ha ezt a reputációt vissza akarják állítani, akkor az drágább lesz, mint amennyit nyert vele.

2020. nov. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%
Igen nagyon örülök. Szerintem jobb ez így.
2020. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom mi a fenenek izgultok az amerikai elnokvalasztas miatt. Teljesen meghulyult mindenki, pedig eddig is voltak ilyen tortenesek es ezutan is mindig igy lesz.

Ettol a Covidtol megbuggyant az agyatok? Biztos ez valami szovodmeny.

2020. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem tűnt fel, hogy simán csak beszélünk róla? És mintha a kérdés is erről szólna, akkor ne legyen már gond hogy épp erről beszélünk.


Ha nem érdekel, akkor miért vagy itt?


Amúgy nagyon úgy néz ki Georgia-t is elviszi Trump. 4%-ra csökkent a difi de még ott van.

2020. nov. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem tűnt fel, hogy simán csak beszélünk róla?


Nem tunt fel, hogy pont ezt fucsalottam?


Ha nem érdekel, akkor miért vagy itt?


Bocs, hogy elek … az allatkertbe is kimegyek neha.

2020. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
És a politika rovatban miért furcsa, hogy erről beszélünk. Ha a közlekedésben tennénk megérteném, hogy furcsa, de itt?
2020. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

Az a furcsa, hogy ennyire izgultok … ez nem lottosorsolas es ha az is lenne, akkor sincs szelvenyunk.


Megnyugtatok mindenkit: ha megvan az eredmeny, az egesz vilag megfogja tudni, senki nem fog lemaradni. Nem kell ezen feszulni … indulni kellene inkabb az iskolaba!

2020. nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
30%
Kérdésre a valasz:minden választásnak örülök
2020. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%

Izgulás és beszélgetés között nagy a difi, illetve az is tehetség, hogy te az írott betűkből érzékeled az izgulást. Részemről mindegy ki nyer, szimplán beszélgettünk róla, hogy épp ki hol tart, mik az esélyek ennyi az egész. De ha szerinted izgultunk, akkor legyen úgy ha ettől jobban érzed magad.


Én már csak ara vagyok kíváncsi, ismétlem kíváncsi, és nem izgulok, csak hogy még megfordulhat-e innen vagy ez már biztos.

2020. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!