Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Origo mi alapján adja oda...

Az Origo mi alapján adja oda Trumpnak a győzelmet 205-136-os Biden vezetésnél?

Figyelt kérdés
A jelenlegi állás (kb. reggel fél hét magyar idő szerint) Joe Biden 205 elektori szavazattal bír Trump 136-jával szemben. Viden elvitte például Kaliforniát, ami egymaga 55 elektort ér, azaz több mint 10%-ot. Ez elég nagy differencia Biden javára, és minden sajtóorgánum azt írja bel- és külföldön egyaránt, hogy Biden szépen vezet, egyet kivéve. Az Origot. Az hogy az Origo hova húz, tudjuk, azt is hogy nyilván a fideszesek jobban örülnének neki ha a vállalhatatlan, kártékony Trump nyerne ismét a normálisabb Bidennel szemben, de a kérdésem, ők a Trump győzelmet, főleg ilyen állásnál honnan szedik?

2020. nov. 4. 06:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Lényeg az hogy valami bolond vénember legyen az elnök, dehát mind2 az szóval mind1.
2020. nov. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%
En Bidennek drukkolok, hatha eltorlik a Huawei fele valo tiltast
2020. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%

A fogadóirodák már Trump győzelmét valószinűsitik:

[link]

2020. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy vicces milyen szépen le lettem pontozva reggel, most meg pont az van, amit írtam.
2020. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
Úgy látom joe nyer
2020. nov. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
58%
Az origo fideszsajtó, OV-nek pedig Trump jó barátja mind két zakkant diktátor.
2020. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én nem az origon követtem az eseményeket, de tényleg Trump látszott befutónak, dacára annak, hogy Biden elektorok számában vezetett... A levélszavazatok tényleg Biden jelentős fölényét hozták, aki ezt előre látta, annak max tiszteletem!
2020. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Azert sokan lattak ezt elore: [link]
2020. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18 "Azert sokan lattak ezt elore"


Ebben nem is kételkedem! Azért emeltem kalapot nekik, mert én ilyen mértékű Biden fölényre a levélszavazatokban nem számítottam.


Mellesleg az angol nyelvű link, amit bevágtál, az utólagos értékelés... :)))

2020. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Én sejtettem már előre hogy a levélszavazatok Bidennek kedveznek majd, meg is mondom miért:

Ugye Trump folyamatosan azt hirdette hogy a COVID nem valós meg semmiség, a követői is sokszor tüntettek a korlátozások, maszkviselés stb. ellen. Nyilvánvaló volt hogy sokukat nem érdekli a járvány, amire Trump még rátett két lapáttal, így sokan élőben mentek el szavazni.

Ellenben a demokrata oldal, aki ugye a liberálisabb, sokkal komolyabban vette a járványt, és ennek megfelelően többen voltak úgy vele közülük, hogy ha van lehetőség levélben szavazni, inkább megteszik azt az otthon melegéből, hiszen az "élő" szavazásnál sok ember van egy helyen, hiába a szigorú intézkedések, jó esély lehet elkapni a vírust.

Ennek megfelelően várható volt (szerintem) hogy a levélszavazatok bőven Bidennek kedveznek majd, és mivel ezek érkeztek be később, engem nem lep meg a fordítás.

2020. nov. 7. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!