Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az origo lett az új migráns...

Az origo lett az új migráns weblap? Miért csak negatív cikkeket közölnek?

Figyelt kérdés

Most kb 10 új migránsos cikk van. De olyat még soha nem láttam, hogy:

"Nem késel és dolgozik a migráns"


Vagy ilyen nem létezik?



2018. márc. 19. 10:39
 1/8 A kérdező kommentje:
A többi híroldalon pl index ezeknek miért nincs hírértéke?
2018. márc. 19. 10:43
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az origo már egy jó ideje (jó reggelt kívánok!) fideszközeli hírportál. Most az nem tudom pontosan, hogy Lőrinc vagy Andy tulajdona-e, esetleg egy másik stróman birtokolja...
2018. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Meg van szabva, hogy mit írhatnak és mit nem. Nem ők döntik el, hanem fentről Orbánék adják ki parancsba milyen cikkeknek kell megjelennie és miket kell benne írniuk (nem szószerint tollba mondással, csak megadják a fix részleteket, amiket meg kell említeni benne).
2018. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert pozitív nincs.
2018. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Vannak egész jó cikkeik is, csak nem a politika témakörben.


Én az Origóból a sportot meg a tudomány,tech rovatot szoktam olvasni, ott vannak használható írások is.

2018. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Mert a migrációnak csak negatív hatása van, semmi pozitívat nem lehet róla mondani. Csak a magyar ellenzéki média próbálja elkenni a migrációval kapcsolatos problémákat, már a külföldiek is mind kénytelenek ezzel foglalkozni. A kérdést úgy kellene feltenni, hogy a magyar baloldali média egyedüliként miért nem foglalkozik az Európát elárasztó migrációval.


[link]

2018. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Pozitív elmondtuk, hogy tőled olyan írást várunk amiben leírod milyen fizetéssel vagy felvéve, mint bértrollnok.
2018. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pozitív, elmondtuk?

Akkor okosítsál meg minket, milyen pozitív előnye is van a bevándorló iszlán migránsoknak?

2018. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!