Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van esélye Bidennek?

Van esélye Bidennek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 11:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Van. Wisconsinban vezet. Több százalékos lemaradást hozott be. Máshol is számolják még a levélszavazatokat, ha mégegyet elvisz, nyer
2020. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nagyon szoros. Még akár Trump is simán behozhatja.
2020. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon kevés. 2016-hoz képest még így is sokkal rosszabbul jósolták meg az eredményeket.
2020. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Nevada, Wisconsin, Michigen, Georgia, Pennsylvania es North Carolina meg barmelyikuke lehet (kisebb nagyobb esellyel). Nagyon szoros.
2020. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
*Michigan
2020. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon kevés. Ha Wisconsint egyáltalán meg tudja tartani (+0,2%), még akkor is szüksége van legalább Észak-Karolina vagy Georgiára, ahol 2%. vezet Trump.
2020. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Állítólag Pennsylvaniaban 2 millió levélszavazat hátra, az majdnem mind demokrata lehet. Michiganben is jön fel Joe. Valahol azt írják, hogy csalni fognak a levélszavazatokkal a demokraták. Mondjuk én azt sem bánnám
2020. nov. 4. 12:34
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Én abban reménykedem, hogy a járvány miatt a levélszavazás lehetőségét inkább a Bidenre szavazók használják ki, mert Trump elbagatellizálta azt, Biden meg nem. A republikánusok nem egyeztek bele, hogy a levélszavazatokat előbb összesítsék, így a végleges eredmény elhúzódik, szóval "később jön" szerintem egy halom szavazat még Biden javára. Ez nem csalás lesz, bár nyilván sokan így fogják fel, csupán szimpla józan ész.
2020. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
...Észak-Karolina, Georgia, Michigan remélem még behozza a levélszavazatok által.
2020. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Wisconsint nem biztos, hogy meg tudja tartani, Brown County-n sok mulik, es hogy mennyi a hatralevo levelszavazat. Georgiaban meg sok szavazat van Atlantaban, amit valoszinuleg magasan fog nyerni (+40-60%), Trumpnak ott nincs sok tartaleka. North Caroline ketseges, azt valoszinuleg Trump viszi. Bidennek van eselye Pennsylvania-ra is, ott meg sokat nem szamoltak meg Philadelphiabol, ami egyreszt mindig eros demokrata, masreszt ezek lehetnek levelszavazatok (meg erosebb demokrata). Nevadat szerintem Biden nyeri, Michingenben pedig meg hatra van sok Detroitbol (lehet level is), szerintem azt is meg tudja nyerni.


Tehat ha visz kettot Wisconsin, Georgia, Pennsylvaniabol, akkor nyerhet.

2020. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!