Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van esélye Bidennek?

Van esélye Bidennek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 11:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
22%
Mindenesetre nagyon esélyes a demokrata szenátusi többség, és a jelenlegi állás szerinti képviselőházi demokrata többség is igen gyenge.
2020. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%
Georgia és Észak Karolina nagy valószínűséggel megy Trumpnak, és szerintem Pennsylvaniát is elviszi Trump még a levélszavazatokkal együtt is (éppen, de elviszi)
2020. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Még semmit nem lehet tudni. Egyszerűen a 100 milliónyi levélszavazat akkora mennyiség, hogy bárhol okozhat bármilyen irányú változást. És bizony tényleg visszaüthet most Trump-nak az, hoyg elbizonytalanította a szavazóit és esetleges csalás vetett fel a levélszavazatoknál. De mivel nem tudjuk hogy azokban kire szavaztak, akár fordítva is hozhat változást éppen Trump javára.
2020. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor jó esélyei vannak. Most láttam egy exit pollszerűséget, Biden 271,Trump 267. Michiganben is jön fel Joe. Hát bármi lesz, de az USA egyik, ha nem legszorosabb versenye lesz.
2020. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%
Trump szerintem éppen azért emleget levélszavazati csalást, mert az elemzői is arra számítanak, hogy ott nagy fölénnyel Bidenre szavaznak - éppen a járvány miatt.
2020. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos van. A jelenleg még el nem dőlt államok már nagyon szorosak és ha Bideb megtartja Nevadát és Wisconsint (mindkét helyen 1% alatti az előnye, Trumpnak a többit nyerni kell, hogy Biden veszítsen.


Csakhogy jelenleg Észak Karolinában 1.6%, Michiganben 1,4%, Georgiában pedig 2,2% Trump előlye. Pennsylvaniában majdnem 13%-kal vezet, de a szavazatok harmadát még nem számolták össze, szóval lejátszódhat ugyanaz, mint Georgiában és Michihanben.

2020. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
33%
#16 igen, és Pennsylvaniaban 2 millió levélszavazat hátra van, az erősen demokrata lesz.. Michiganben már csak 0,8 Trumpnak
2020. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
Nevada, Michigan, Wisconsin szerintem megvan Bidennek. Georga kiderul ha DeKalb county (Atlanta) jelent (majd delutan, most alszanak), ott most 80%, de nagyon erosen Biden parti (83:16). Erzesem szerint mar a Trump-parti videki kozsegekben/varosokban is csak a levelszavazatok maradtak, azok pedig valoszinuleg nem eleg Trump-partiak.
2020. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Már Michiganban is vezet. Ha megőrzi ezt, Nevadat, Wisconsint akkor nyert. Én is láttam egy exit poll 270-268
2020. nov. 4. 15:20
 20/27 anonim ***** válasza:
66%
#6 vagyok.. Meglepő, de valóban jelentősen nőttek az esélyei. Úgy tűnik a levélszavazatok többségét Biden viszi el.
2020. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!