Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Micsoda dolog ez, hogy az...

Micsoda dolog ez, hogy az egész világ szeeeegéééény Trump és a Republikánusok ellen van?

Figyelt kérdés
Az egész Univerzumot átszövő összeesküvésnek vagyunk tanúi, a szálak végén kétségtelenül Soros György áll. Meg talán a gyíkemberek, de abban nem vagyok biztos.
2020. nov. 6. 08:03
 1/5 A kérdező kommentje:
A tévécsatornák elkapcsoltak a sajt tájékoztatójáról. Soros szólt oda nekik? Vagy esetleg ő maga nyomta meg a gombot a vezérlőben?
2020. nov. 6. 08:04
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Trump egy idióta, aki képtelen elviselni a vereséget.

De majd jönnek, akik megmagyarázzák, hogy márpedig elcsalták a választást :'D

Mondjuk Trumpli 4 éve az USA elnöke, szóval, ha ennek ellenére sikerülne a másik oldalnak elcsalni, akkor meg is érdemli :D

Én már azon is röhögtem, mikor 2 éve az ellenzék itt hisztizett, hogy a Fidesz csalt. Gyűlölöm a Fideszt, de nem volt szó csalásról (klasszikus értelemben), az USA-ban pedig főleg nem.

2020. nov. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Már azon sem lepődnék meg, ha a 79 éves Sanders és a 78 éves Biden után rövidesen a 90 éves Soros jelentené be, hogy indul a következő elnökválasztáson, a Demokraták színeiben. Jesszus, az USA is a szovjet mintát követi, hogy haldokló zombikat küld az ország élére? :)
2020. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen 3mas, még szerencse, hogy Trump egy tini...:D
2020. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%
Engem nem zavar ha elcsalták, legalább nem Trump lesz az elnök.
2020. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!