Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amikor valaki azzal jön, hogy...

Amikor valaki azzal jön, hogy Biden egy 77 éves szenilis vénember, akkor nem gondolkodik el, hogy Trump meg egy 74 éves vénember?

Figyelt kérdés
Kettős mérce? :)
2020. nov. 6. 14:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, 65 évnél idősebb ne indulhasson. Egy 65 éves ember 73 évesen még elnök...
2020. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát ugye Biden 2 napja élőben úgy mutatta be a lány unokáját, mintha az az 5 éve halott fia lenne.

Majd helyesbített, de akkor sem tudta megmondani a nevét, először mást mondott, majd harmadszorra végre eltalálta a saját unokája nevét.


Amúgy szerintem nem az a baj hogy idősek, vannak egészséges idősek is, a fiatalkori demencia viszont lassan gyakoribb mint az időskori, sajnos.

Szóval ha fiatal lenne az elnök az sem garantálna önmagában semmit...


Viszont elvileg megszokták vizsgálni az elnököket, hogy pszichésen és egészségügyileg alkalmasak e, ezt csinálhatnák jobban is.

2020. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Trumpra sok mindent lehet mondani, de szellemileg ép, még ha néha egy seggfej is.


Biden viszont demens.


Lehet, hogy Sanders 79, viszont szellemileg teljesen ép.


Alapvetően liberálisnak mondomagamat, de a világ egyik legnagyobb hatalmú emverének szenilis vénembert megválasztani, aki néha azt sem tudja, elnöknek imdul-e vagy 20 évvel ezelőtt szenátornak.

2020. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A feleségét is összekeverte a testvérével egy alkalommal. Én nem is értem, nem találtak jobbat?
2020. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen, hogy sorozatban már másodszor nem tudnak 330 millió emberből (tudom, ebből sokan kiesnek) 2 valamirevaló jelöltet állítani.

Trump rettentő nagy h*lyeségeket képes mondani, amik nagyon "égőek", de Biden sem jobb. Ha Biden lesz, lehet, hogy végig sem képes vinni az elnökséget...

Amellett, hogy igaz, hogy egy idős ember is lehet alkalmas elnöknek, ahogy van minimum korhatár, úgy igen, maximum korhatárt is bevezetnék. A 65 év szerintem is reális lenne. (Minthogy egyébként 35 alatt is lehetne valaki alkalmas jelölt, mégis megvan ez a korhatár, nem véletlenül. A kivételekre nem lehet alapozni.)

2020. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#15


Lehet igen, viszont én nem hallottam tőle még ilyet, hogy "a nőket ütni, ütni, ütni kell" aztán röhög, mint a tejbetök, meg egy kisovis. Vagy ne tudja melyik államban kampányol éppen stb., vagy ne tudja, hogy ki az unokája...


Ez nem azon múlik, hogy valaki seggfej, hanem azon, hogy szellemi képességei milyenek, beszámítható-e. Ez nem a hülyeségeket mondok kategória. Egyébként Trump nem olyan vészes és a vidéki farmeroknak pont ez a stílus kell, viszont nem szenilis az 100.


Most utána olvastam az alelnöknek, hát... Vagy ő lesz az elnök, vagy a háttérből irányítva ő. Egyébként meg Obama kezdi a harmadik ciklusát.

2020. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ugyanilyen gond van nálunk is, egy idiótát nem tudsz leváltani egy másikkal, legalábbis nem nagyon lenne értelme.
2020. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
61%

Trumpra azt mondani, hogy szellemileg ep aranyos.


Szerinte fertotlenito ivassal gyogyithato a koronavirus.


Atomot kene dobni szerinte a hurrikan kozepebe.


Szerinte a klimavaltozas kamu.


Ha mar demencia, valamelyik allambeli nagy erdo tuznel, talan California, elment beszedet tartani az embereknek es nem tudta hol van. De ez elnezheto, biztos sok helyre megy elnokkent.


Szoval ra azt mondani epelmeju eleg vicces. Ha valasztani kene, inkabb Biden, legalabb o remelhetoleg figyelembe veszi a tanacsadoi javaslatat, nem ontorvenyukent fossa a faxsagot. Es szerencse, hogy nem a tobbsegeben tanulatlan redneck-ek szavazzak meg ujra Trumpot. Mert mindenkinek szive joga mennyire akar iskolazott lenni (es itt kiemelnem, hogy az altalanos muveltsegre, tajekozottsagra gondolok, nem a papirra), de sajnos ezek az emberek orszagok sorsat dontik el, es hiaba vannak tobbsegben egyszeruen agymosottak es nem latnak felszintol melyebbre. Ja es nem titok, hogy Biden nem sziveleli a kelet-europai autokrata rendszereket, szoval en rohadtul orulok neki.

2020. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
41%

Trump mondjuk erőszakos és bunkó is, de Biden meg már leépült.

Annyi közöm van csak hozzá, hogy a legerősebb atomhatalom rakétáinak indító kulcsa ne legyen már egy demens kezében.

Véletlenül azt képzeli, hogy ez a autója, és ráfordítja, hogy induljunk már. Az volna a nagy megindulás.

Tudom, nem ilyen egyszerű, de róla nyilvánvalóbb, hogy valaki mások bábja.

2020. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%
Edes istenem, mit gondolsz usa-ban akkora hulyek, hogy egy ember kenyere kedvere nyomogathatja az atom gombot? Ez nem a hollywood haver. Tobb ember jovahagyasa kell egy ilyenhez, komoly hatteriranyitas. Ez nem egy taska ami csucsul a gardrobban majd azt hiszi a taviranyito es megnyomja..ekkora ostobasagot osszehordani edes faxom.
2020. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!