Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért tűrik a britek, hogy...

Miért tűrik a britek, hogy egy szenilis öregasszony és az életképtelen családja alanyi jogon az adófizetők pénzén élősködjenek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 11:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Elöször is miért lenne szenilis a királynö, és miért lenne életképtelen a családja?


Másodszor az angoloknak tetszik, hogy igy minden alkalmat ünnepélyesebbé, pompásabbá lehet tenni.

2014. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha ő nekik ez tetszik és nem háborognak miatta akkor neked nem mindegy? Miért nem foglalkozol a saját dolgaiddal?
2014. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Idehaza miért tűrik, hogy 1 szenilis kormány és az életképtelen miniszterei az adófizetők pénzén élősködjenek?
2014. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Valószinû királynõ és a családja több pénzt termel, mint amennyit elvesz.

Szerinted ha élõsködnének, akkor mért szeretik õket az angolok?

2014. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
2 essel értek egyet , kérdező MENJÉL EL DOLGOZNI !
2014. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5%
Nekem csak az a bajom velük, hogy beleszületnek az uralkodásba. Mi a f@_szért nem lehetek pl.: én Anglia királya? Vagyok akkora rakás sz/\r, mint ők. Ha szavazásos lenne a dolog, és bárki indulhatna a szavazáson, akkor azt mondanám okés, de ez így rasszizmus.
2014. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Rasszizmus? Egyenesen fajüldözés, hogy nem szavazás alapján választanak maguknak a britek királyt! Micsoda kirekesztés, micsoda nácizmus a mi fejlett, demokrata és liberális, feminista és felvilágosult világunkban! Hát hogy képzelik, hogy ilyen mocskos, alantas feudális bélyegeket tartanak?! Hihetetlen!


Sőt! Miért nem lehet Angliának fekete királya? Vagy kínai? KI-RE-KESZ-TÉS! Szerintem ideje lenne már ennek a Moszadnak levadásznia ezeket a náci briteket!

2014. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Idehaza miért tűrted,hogy csupán egy hazudozni lopn,csalni semmitteni offsorozni képes kormány lógjon a z adófizetők nyakán. Először saját házadtáján nézz körül s csak az után pletykálj,vagy még az után se,mert az meg utálatos.
2014. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#3at folytatva: az a "szenilis öregasszony" a parlament által szabályozott ellátmányt kap, az ország irányításába nem szól bele, egy birodalom ősi jelképe. Mint nekünk a - érdekes - korona. Viszont ez a "szenilis kormány" eltörli a parlamenti szabályozást, kénye kedve szerint turkál a zsebünkben, otthonunkban, sokaknak az agyában. És annyit nyúl le, amennyit nem szégyell. És ráadásul ezt a szót ne m is ismeri.

És kérdező! mindegy milyen jogon, nem akarsz véletlenül itthon miniszterelnök lenni? Én nem támogatnám.

2014. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Azért ők az uralkodók, mert így történt a történelem. Az őseik kiharcolták nekik a jogukat, ők pedig élvezik, és megtartják. Nekünk Habsburg Ottó lenne a kriályunk, ha nem mondott volna le a trónról.


6-os: Az miért lenne rasszizmus, hogy valaki annak születik, aki?

2014. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!