Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg furcsa ez a viselkedés...

Tényleg furcsa ez a viselkedés Joe Biden(Amerika új elnöke) részéről vagy csak fel van fújva a dolog?

Figyelt kérdés

[link]

Creepy:)) vagy csak egy cuki öregember aki ezt már úgymond megengedheti magának?


2020. nov. 6. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Szereti a gyerekeket, mint minden liberális
2020. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy olyan dolog hogy ha csak simán látod semmi szokatlan nincs rajta de amint elolvasod a címet vagy össze állítás van akkor belelátsz dolgokat. Mondom ezt úgy hogy egyébként trump szimpatizáns vagyok
2020. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

A problémát az okozza, hogy magyar szemmel történik a dolgok megítélése, miközben ez az USA választóinak szól.

Azt is látni kell, hogy a magyar politikai, sőt választói megnyilatkozások jó része a külföld (főleg nem Európa) számára gyakran érthetetlenek.

2020. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3. Igen ebben lehet valami, mert az én szememnek pl. tök furcsa de ugyanakkor lehet ez egy amerikaiban egész máshogy interpretálódik a különböző kultúrális háttér miatt. Ugye én európai magyarként elképzelem mondjuk Orbán Viktort ugyanezeken a képsorokon, hát szerintem mindenki kiakadna! :D
2020. nov. 6. 17:25
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Hát oké, hogy más kontinens, de senki ne mondja már, hogy ez normális viselkedés...a hideg kirázott, fiatal férfiként...
2020. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Egy kicsit furcsa, de szerintem nagyon fel van fújva. Nyilván, ha összevágnak 47 évnyi karrierből pár percnyi anyagot, akkor bármit be lehet vele "bizonyítani". Akkora pedomaci, hogy egyszer megfogta egy gyerek karját, majd 8 év múlva megsimogatta egy másik gyerek haját...

Közben Trump meg haverja volt Jeffrey Epsteinnek, és valószínűleg megölette, hogy ne kerüljenek nyilvánosságra a dolgai.

2020. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Én nem mernék így hozzáérni senkihez, de nem azért mert, elítélendőnek tartom (szerintem semmi extra nincs benne), hanem azért mert félnék, hogy pedofilnak bélyegeznek érte.
2020. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Mert Trumpról nem lehet ám hasonlókat összevágni...

https://www.youtube.com/watch?v=EAzUxZNQp-U

Ráadásul - ahogy már írták - Trump nagy haverja volt Epsteinnek, sőt még Epstein kerítőnőjének is "sok szerencsét" kívánt amikor letartóztatták.

2020. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Attól, hogy Trumpnak is vannak pedofil hajlamai, még felmenti Bident?
2020. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Látom sikerült megérteni... Pont azt illusztrálja, hogy sok politikusról lehet összevágni ilyeneket, az még nem jelenti azt, hogy pedofil hajlamai lennének. Csak a Trump hívők imádnak hülyeségeket kitalálni, mint a pizzéria pincéjében fogvatartott gyerekek, vagy az összevágott Biden videók.
2020. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!