Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen hatással van az amerika...

Milyen hatással van az amerikai demokrácia megítélésére, presztízsére hogy szó szerinte hosszú napok óta tart a szavazatok megszámlálása és káosz hangulat van emiatt?

Figyelt kérdés
Már nagyon hosszú ideje, szó szerint napok óta nem tart a szavazatok megszámlálása. Még mindig nincs hivatalos eredmény, ráadásképpen Donald Trump csalással vádaskodik és azzal fenyegetőzik, hogy bepereli az ellenfelét. Szeretném megkérdezni, ez milyen hatással van az amerikai demokrácia megítélésére, presztízsére? Lehetséges, hogy ez az egész dolog negatív színben tünteti fel a demokráciát, nem csupán Amerikában, de az egész világon?

2020. nov. 7. 09:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
Hogy derül ki a videókról, hogy kamuk? Csak gyorsan kibéreltek országszerte az unatkozó emberek ilyen hodályokat, szereztek több ezer kamu szavazócédulát és leforgattak ilyen filmeket? Röhejesek tudtok lenni komolyan. :D
2020. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

A röhejes az, ha valaki kritikátlanul elhisz mindent, mert őt igazolja.


A cédulatöltögetős videóval kapcsolatban (ha erről van szó), 1 perc alatt megtaláltam ezt a hivatalos nyilatkozatot. Angolul persze kell tudni hozzá:


[link]

2020. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
Tipikus elterelő módszer. Vesznek egy darab videót ki tudja honnan, hogy azt cáfolják miközben ez nem egyezik egyik másik valódi videóval sem azok közül amit pl. én láttam, amit valójában osztogatnak az emberek. Factcheck megvolt, debunked meg minden. :D
2020. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos csak egyet találtam meg hirtelen újra azok közül ami valójában kering, egy másik amire még emlékszem egy kockás inges férfi előtt ül a csaló nő, megmutatnád a cáfolatukat, köszi. :)

[link]

2020. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

13: mivel nem linkelt be senki korábban konkrét videót, ezért elég furcsa ez a számonkérés. Javaslom, ha látsz ilyen videót, akkor derítsd ki, hogy hol történt. Felteszem a videó mellé odaírják, honnan származik, ha nem fake, le van írva, hol készült és mit mutat. Így lehet ellenőrizni.


Utána rákeresel a helyre és a videó kontextusára, majd elolvasod a cikkeket, amiket írtak róla.

2020. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként senki nem mondta, hogy minden ilyen videó feltétlenül hamis. De mindegyiknek utána kell járni, mert komoly erőket mozgósítanak a félrevezetés érdekében, és az ember maga is része ennek, ha kritikátlanul mindent tovább oszt.


Ha valaki nem akarja, hogy maga is meg legyen vezetve (hacsak nem éppen ezt szereti, hogy megerősítik a hitét, mindegy milyen módon), akkor kritikusan kell minden netes infóhoz hozzáállni, akkor engem igazol, akár nem.

2020. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
"akkor engem igazol" helyett: "akár engem igazol"
2020. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A 14-esben linkelt videóval kapcsolatban ezt találtam, a sajtó is utánajár ezeknek:


[link]

2020. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
41%

" ......the canvass worker darkening an oval that had been filled in too lightly, to ensure that it would be picked up by the ballot scanners."


Elhiszem..... :DDDDDDD

2020. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül, majd a bíróság eldönti, hogy igaz-e. A lényeg az, hogy utána kell járni minden infónak, mert minden oldalról manipulálnak rendesen.
2020. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!