Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trumpnak szüksége lesz pszichi...

Trumpnak szüksége lesz pszichiáterre, hogy feldolgozza a veszteséget?

Figyelt kérdés
Az egyszer biztos, hogy nem fogja beismerni a vereseget. Ha elveszti a pereket, utána ki fogja neki megmondani, hogy bocsika, de kezdhetsz pakolni?

2020. nov. 7. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Én arra leszek kíváncsi, mikor az elvesztett választás és az elvesztett bírósági perek után át kell majd adnia ténylegesen a hatalmat Bidennek januárban. Szerintem vagy bőgni fog vagy verekedést provokál, esetleg szívrohamot kap.
2020. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Igen lesz.

Börtönökben is van pszichológus, majd ott leszedálják.

2020. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő tényleg megkapta a 2020-as experience-t: Koronás lett, kirúgták, januárban meg cuccolhat is.
2020. nov. 7. 23:20
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem igen. Az alapján amivel ömleszti a twittert:D


10 Perce ezt írta ki facera: "A szavatszámlálókat nem engedték be, megnyertem a választást" Tegnap egész este a tweetjein röhögtem.D

2020. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Orosz György humorista rakta ki Facebookra, nekem fel sem tűnt eddig ebben az összefüggésben:

"Trump először bejelenti hogy győzött, majd csalást kiált." Nem gyenge... :D

2020. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"A szavatszámlálókat nem engedték be, megnyertem a választást"


Valójában ezt írta:

"BAD THINGS HAPPENED WHICH OUR OBSERVERS WERE NOT ALLOWED TO SEE."


Observer = megfigyelő. Nem tudom mit szólna a helyi libsi kisebbség ahhoz, ha mondjuk Fegyőrt nem engedték volna be a nemrég lezajlott önkormányzati választások szavazatszámláló bizottsága mellé megfigyelőnek. Tudod, egy demokráciában a pártok delegálhatnak megfigyelőket az egyes szavazókörzetekben, akik azt vizsgálják, hogy a szavazatszámlálás során minden rendben zajlik-e. Én úgy hallottam, hogy az ő megfigyelőit nem engedték ténylegesen vizsgálódni pár kritikus körzetben. Ennek biztosan nyoma van, majd a "független" (?) bíróság eldönti, hogy kinek van igaza.


De vannak egyéb furcsaságok is. Úgy hallottam, hogy bizonyíthatóan halott emberek is szavaztak. És a statisztikák alapján is sántít valami Biden szavazatai körül.


Persze amíg nem mutat fel hivatalosan semmit, addig csak egy eszelős hülyének tűnik. Én azt gondolom, hogy ennyire nem járatná le magát, ha nem lennének valóban ütőkártyák a kezében, ennyire még Trump sem lehet hülye...

2020. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Örülnél neki mi, egyes? Csak nehogy visszaszálljon. Most nyilván nincs a legjobban mert a pereknek még nincs eredménye és ragaszkodik az igazához, de ha el is veszti akkor is fel fogja tudni dolgozni. Az már az ő dolga. Egyébként pár napja olvastam itt, hogy mi, akik Trumpra szavaztunk volna 2016 ban biztos itt “vertük a nyálunkat” hogy nesze nektek “libsik”. Én nem vertem akkor sem magam, nem is szoktam ezt a szót használni, de azért az itteni kommentek is megérnek egy misét. Kicsit sem jobbak vagy különbek.
2020. nov. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Én bírom ezt a hülyét, olyan mint egy South Park karakter. De nem értem, hogy választhatták elnöknek 4 éve.


STOP THE COUNT! (kivéve Arizonában) :D

2020. nov. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Inkább jó ügyvédre.
2020. nov. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy is kellene neki, ezek után inkább ügyvéd
2020. nov. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!