Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezt hogy tudják magukban...

Ezt hogy tudják magukban helyretenni azok, akik Bidenre adták a szavazatukat, és közben nagy antiszemitáknak tartják magukat? privatbankar.hu/cikkek/makro/joe-biden-es-izrael--megjott-az -elso-melyutes.html?utm_source=rss&utm_medium=referral

Figyelt kérdés
Magam részéről nem vagyok zsidó párti, de az Izraeli állam az egyetlen utolsó bástya, ami még elég hatalommal rendelkezik arra, hogy az arabok ne árasszák el Izraelt és Európát. Nem szeretem a zsidókat, de az arabokat és vallásukat még jobban utálom, a kereszténységnek kötelessége békejobbot nyújtani a zsidóságnak, hogy ezt a szekuláris, mindenki mást gyűlölő vallási csoportot ne csak visszatartsa, hanem eltakarítsa Európából és Izrael ősi területeiről.
2020. nov. 8. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hogyan segített eddig Izrael abban, hogy az arabok ne hagyják el a Közel-Keletet? Függetlenül attól, hogy egyetértek e vele, ez nem pont az a stratégia, amit az európai jobboldal is próbál előtérbe helyezni, azaz lokálisan ott segíteni, ahol baj van és akkor nem indulnak meg Európa felé?
2020. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Hiába koptatod te az iskolapadot, öcsi...
2020. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vasárnapi nerszakmunkás mūszak...

Túlórakrumpli?


Szánalom.

2020. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Biden marad. Aztán Kamala kb 10 évig.


Nagyon fáj, tudom.


XD

2020. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan nem érdekel, hogy ki nyerte meg a választást. Úgy voltam ezzel, hogy az jenkik arról szavaznak, hogy melyik vénembert eresszék ki az öregotthonból. Ettől függetlenül érdekesnek tartom, hogy a libsi balosok mindenkit fasisztáznak, antiszemitáznak, de Izrael helyett a kecske b* arabok mellé állnak.
2020. nov. 8. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Amerikában nem nagyon van aki nem Izrael pàrti.
2020. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2020. nov. 8. 12:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Hármas, teljesen igazad van. Mit fognak ezek az emberek, akik most itt erőlködnek, csinálni mondjuk akkor, amikor majd Főni veszít 2022-ben vagy 2026-ban (vagy mindkettőben)?


Konstans szánalom ezek az emberek.

2020. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Magam részéről Habsburg párti és monarchista vagyok, szóval bárki is nyer a "szent demokrácia" nevében, csalásra gyanakszom. A demokrácia győzött amikor Orbán megnyerte a 2018-as választást, de demokrácia győzött akkor is, ha Biden nyert (a demokráciához hozzá tartózik a csalás is, meg a krumplival való megvesztegetés is.) Mindig, amikor a demokráciával egy ütődött jelöltet választanak valahová (teljesen mindegy, hogy Magyarországra vagy a nagyvilágba), csak röhögök, mert minden egyes ilyen jelölt, egy szög a "dicső demokrácia" koporsójába.
2020. nov. 8. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!