Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki szerint fog még Trump...

Ki szerint fog még Trump elnök maradni,Biden látszólagos győzelme ellenére?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk le én nem mint valóság hanem mint egy sakkjátcmaként tekintek a politikára ,mint egy színház kb úgy műkődik.


Ha ebből indulok ki Trumpnak még óriási szerepe van ,ebből kifolyólag a legnagyobb botrány az lenne ,ha Biden bejelentett győzelme után ,Trumpnak sikerülne megnyerni a jogi vitákat amít indított és elnőknek maradni(szerintem így is lesz).


Figyeljétek csak meg még korántsem sincs vége a cicaharcnak



2020. nov. 8. 11:06
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Aha szóval értem , tudomány

Egyik papjával találtam szembe magamat, szóval illene tudnod ,hogy a tudományos tények :megismételhetőek

Modelezhetőek

Megfigyelhetőek


A Big bummnál egyik sem teljesűl haver


Így van a legelfogadottabb elmélet! Ahogy te is mondod az én állításomat evvel nem cáfoltad ,hogy egy elmélet.

2020. nov. 8. 13:21
 22/25 anonim ***** válasza:

Te inkább azt állítottad, hogy nincs rá bizonyíték, ami nem igaz.

És nem a tények megismételhetőek, hanem mondjuk a tényeket bizonyító megfigyelések és mérések. Ez pedig teljesül is. De mondjuk veled tényleg felesleges tárgyalni, szóval viszlát.

2020. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Fel sem bírom fogni felteszek egy elméletet és egyből le van támadva a személyem ,az elmeállapotom .

Gondolkodtok ti egyáltalán?

Vagy Droidként jön az inger és a betáplált reakció egyből mi?

2020. nov. 8. 13:25
 24/25 A kérdező kommentje:

Itt a wikipédiából kimásolom a tudományos módszertan jellemzőit ha öszinte vagy magadhoz a Big bumm nál egyik sem teljesűl,ezért Elmélet ,hivatalosan is csak egy elmélet nem én erőszakolni rá

Legalább azt fogadd el amíg a tudomány mond,Einsteinél egy tény hogy az elméletei később nyertek igazolást ,az is egy tény .

Miért kell Bigodt-nak lenni?


mérés, mérőeszközök igénybevétele. Ez sem szükségszerű, hiszen a humán tudományok nagy része nem vesz igénybe ilyeneket, de a természettudományoknál is csak a modern tudományos korban lett jellemző a mérőeszközök elterjedése. Az ókorban még igen kevés mérőeszközt használtak, és a tudomány inkább csak megfigyelésen alapult. A mérés és "puszta" megfigyelés között egyébként sem húzható éles határvonal, a mérés nem jelent merőben új metodikai elemet. Ugyanakkor praktikusan mégis igen fontos és döntő eleme a tudomány fejlődésének.

kísérletezés. Hasonló megjegyzés érvényes rá, mint a mérésre, ez is a modern tudomány jellegzetessége, nagyon fontos, de filozófiai értelemben nem szükséges feltétele. A kísérletezésről is elmondható, hogy a megfigyeléstől élesen el nem különíthető, nem merőben új eszköze a tudománynak, ugyanakkor igen fontos a tudományos fejlődés szempontjából az, hogy immár kísérletező szakaszába lépett a modern tudományok megjelenésével.

reprodukálhatóság. Ez egy jellemző szempontja a tudománynak, amely teljesül a tudományok által vizsgált jelenségek nagy részére. De például a történelem és csillagászat is vizsgál olyan jelenségeket, amik reprodukálhatatlanok. Azt mondhatjuk, hogy a sok jelenségnél megkívánható a reprodukálhatóság, és hogy reprodukálható jelenségek sokkal könnyebben vizsgálhatók. Nem várható el reprodukálhatóság nagy teret, időt, sok anyagot, energiát megkövetelő jelenségeknél, ezeknél drága a reprodukció. Nem várható még el teljes egészében sztohasztikus folyamatoknál sem, ahol a feltételek reprodukálhatósága ismert módon nem feltétlenül vezet ugyanarra az eredményre. Ezekben az esetekben is, bár a folyamat nem megismételhető, de a megismerés folyamata, akár térben, akár időben, igen. Hammurápi törvényoszlopát csak egyszer lehetett kifaragni, de elolvasni és magyarázni elvileg, bárki, bármikor tudja. Nem a kifaragás, hanem a megismerés a tudomány. Egy szupernóva kitörését is elvileg egyszerre akárhányan megfigyelhetik, és mind ugyanazt kell, hogy lássák, itt is reprodukálható a megismerés

2020. nov. 8. 13:30
 25/25 A kérdező kommentje:

Mellesleg A Big bumm is tagadhatatlanúl mindenféle varázslatos bizonyíték nélkül született, csak utólag fogadták el szélesebb kőrőkben ,de ma is tagadhatatlanúl elméleti része a Tudománynak


Az elméletet Georges Lemaître (1894–1966) belga pap, a Leuveni Katolikus Egyetem fizika és csillagászat tanára dolgozta ki először 1931-ben „ősatom” név alatt.

2020. nov. 8. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!