Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Donald Trump fordít az...

Ha Donald Trump fordít az eredményen a választási csalások kivizsgálásával az elektorok akkor is Joe Biden mellé állnak?

Figyelt kérdés
Én úgy értelmezem az ottani elfajult helyzetet, hogy igen.
2020. nov. 10. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elektorok ritka és elhanyagolható kivétellel mindig arra az elnökjelöltre szavaztak , amelyik párt delegálta őket. Így az lesz a kérdés, hogy sikerrel jár-e Trump és meg tudja-e változtatni az elektorok összetételét.
2020. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Esélytelen, hogy Trump bírósági úton eltudja venni Biden győzelmét.
2020. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, Texas államon kívül igen komolyan büntetik azt az elektort, aki nem a végső eredménynek megfelelően megfelelően szavaz.
2020. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De úgy tudtam Trump is emiatt nyert csak. Most elég valószínű, hogy tényleg nagy csalás történt, tudom sokan nem tudják mert a nagy médiák teljesen cenzúráznak minden ilyesmit. De szerintem olyan helyzet állt fel, hogy Trumpot akkor az elektorok fogják kiütni a pi...-ba.
2020. nov. 10. 20:55
 5/10 A kérdező kommentje:
És ez így törvényes lenne.
2020. nov. 10. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

"Most elég valószínű, hogy tényleg nagy csalás történt"


Maradjunk abban, hogy konkrét bizonyítékokkal még nemigen álltak elő (a szoc. médiában keringő manipulált videók, pl. hogy Biden beismeri a csalást, nem azok).


A bíróság előtt a Trump csapatnak bizonyítania kell. Majd kiderül, tudják-e.

2020. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

"De úgy tudtam Trump is emiatt nyert csak.": nem, 2016-ban azert nyert, mert tobb elektor voksat szerezte meg (legalisan, szavazatokkal).


"sokan nem tudják mert a nagy médiák teljesen cenzúráznak minden ilyesmit": szerintem legyel egy kicsit kritikusabb azzal, amit az interneten (kozossegi media) olvasol. Legyen gyanus, hogyha valaki azt irja, hogy "ez az igazsag, de a gonosz nagy media nem engedi, hogy napfenyre keruljon". Ez legtobbszor egy ordas nagy kamu.

2020. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyen emberek már menthetetlenek. Facebookon megoszt valaki valamit egy világraszóló nagy csalásról. Semmi nyoma sehol a neten, konklúzió: világszintű összeesküvés, még véletlenül se az, hogy az alusipkás hülye akit követek hazudik.
2020. nov. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Erre mondják, hogy az internet feltalálásakor azt gondolták, hogy a tudást fogja terjeszteni a világban, ehelyett a hülyék terjesztik az olvasott hülyeségeket tovább kritikátlanul, illetve bedőlnek a manipulációnak, és tovább osztják a szándékosan hamisított tartalmakat ész nélkül.
2020. nov. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"De úgy tudtam Trump is emiatt nyert csak." #7 már megválaszolta.


Kiegészíteném ezzel, bocs #7:


"2016-ban Hillary Clinton 232 elektori szavazatot nyert a választáson, Donald Trump pedig 306-ot, a végeredmény azonban nem ez lett.


Hét elektor ugyanis nem arra a jelöltre adta le a szavazatát, akit az államában élő szavazók választottak: Hawaiin egy elektor Clinton helyett a demokrata előválasztáson alulmaradó Bernie Sanders-re szavazott, Washington államban négy elektor adta le Clinton helyett valaki másra a voksát, míg Texasban két elektor választott mást az államban győztes Donald Trump helyett.


Így a hivatalos végeredmény szerint Clinton 227 elektori szavazattal kapott ki, és Trump 304 elektori szavazattal győzött."


Kivágva innen:


[link]

2020. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!