Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik szerint elcsalták az...

Akik szerint elcsalták az amerikai választást, mi az ami miatt Trump annyira veszélyes, hogy megkockáztatják az amerikai demokrácia bukását is az eltávolításáért?

Figyelt kérdés
Eddig semmi esélyt nem adtam a választás végeredményét is befolyásoló csalásnak, de őszintén szólva most már látok rá esélyt hogy megtörtént és akkor ez nagyon nagy volumenű szervezett csalás. Viszont így már érdekelne mégis miért??? Mit tett vagy nem tett ami miatt mindenáron le kell váltani még a következő négy évet sem lehet kibírni az elnöklésével? Mi miatt éri meg megkockáztatni a demokrata oldalnak és a mainstream sajtónak a bukást a világ, de minimum az amerikai lakosság felének a szemében?
2020. nov. 12. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Őket semmi nem érdekli, ha kell, fosztogatnak a feketék "jogaiért", ha kell, Bibliával vonaglanak az éves melegfelvonuláson, az sem érdekli őket, ha összeomlik minden, és meghalnak, csak ne az legyen a vezető, akit ők nem szeretnek, mert túl tehetséges, karizmatikus, karakteres, intelligens, stb., nem elég kommunista, nem elég primitív, vagy nem fogdos gyerekeket és nem szenved időskori demenciában, mint Biden. Legyen ez Orbán vagy Trump. Nem gondolkodnak hosszú távon, ahogy az afrikai bevándorlók esetében sem.
2020. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Pont, hogy nem Trump a veszelyes.

Csak egy pelda: pizzagate.

2020. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig úgy tűnt, hogy pont Trump magyaráz olyanokat, hogy vonuljanak fegyverrel az utcára az emberek és harcoljanak azért, hogy ő legyen az elnök (mert elcsalták a választást), ahelyett, hogy arra biztatná az embereket, hogy jogi úton tegyenek feljelentést stb. De ma nem olvastam híreket, történt valami?
2020. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A deep state szó mód valamit?....
2020. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én valami konkrét dolgot tudnék elképzelni. Például biztosan nem ezért csak példaként én ilyesmit sejtek a háttérben: megvonta a WHO támogatást, hoppá mekkora üzleti érdekek sérülhetnek ott valahol hátul a Big Pharma háza táján. Leszállította a kovidhiszti vonatról az országot egy ponton, amiért én felfigyeltem rá és kellemesen csalódtam benne, egy ekkora világhatalomtól ez bizony nagy érvágás azok számára akiknek ez pedig érdekük lenne. Valami ilyesmi lehet, de én csak ebben az évben kezdtem el felfigyelni miket művel pont a covid miatt, nem tudom amúgy milyen rossz fát tehetett a tűzre ami miatt mindent felraknak egy lapra a másik oldalon csak hogy leváltsák.
2020. nov. 12. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elmúlt években végig olyanokat tett amik a "háttérben lévő üzleti érdekelnek" nem jók.

Az általad említettek csak amiatt tűnhet ék fel mert nemrég voltak.

Bőven ért már ez.


Még örülhet hogy így járt, Kennedy idején még nem voltak ennyire finomak a módszerek.

2020. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Trump nem annyira veszélyes. Az amerikai választási rendszeren nagy volumenű csalást rendkívül nehéz elkövetni (én nem is tudom, hogyan lehetne ezt megszervezni). Valószínűleg nem is tette meg senki, néhány egyedi esetről tudunk, de bizonyítva még ezek sincsenek. És szinte biztosan nem a demokraták követték el az összeset. Tehát a valós kép az, hogy néhány demokrata stikli, néhány republikánus stikli, de ezek összességében érdemben nem befolyásolták a választás kimenetelét. A bíróságok majd érvénytelennek nyilvánítanak néhány száz szavazatot pár államban. Aztán az elektorok megválasztják Bident elnöknek.


Az összes eddigi, nagy volumenű csalásról szóló hír hamisítvány, és viszonylag könnyű is őket tetten érni: a pontatlanul használt Benford-statisztika, és a megvágott Biden-vallomással etették itt a jónépet pár napja. Aztán kiderült, hogy ezek hülyeségek, de a nagyközönség origót anyatejként magába szívó rétegének ez nem számít, szerintük a demokraták akkor is csaltak. Amikor majd a bíróság nem változtatja meg a végeredményt, ugyanez a réteg akkor is tudni fogja, hogy Bidenék csaltak, csak akkor már a bíróságok is benne lesznek az összeesküvésben. Egyszerű az origón nevelkedő réteg, mint a faék.

2020. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!