Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Biden pártiak miért nem...

A Biden pártiak miért nem tudják elviselni az igazságot?

Figyelt kérdés

A tényt, hogy csaltak.

Miért azt szajkózzák, hogy nincs bizonyíték, majd amikor valaki belinkel egy képet vagy videót a bizonyítékokról vagy csak elmondja, hogy mi az igazság, akkor gondolkodás nélkül lepontozzàk.


Az, hogy csaltak az tény, az a kérdés csak, hogy a Trumpnak van e bizonyítéka az összes csalásra.


Ha nincs akkor biden nyer.

De attól még csalt, csak nem volt elég bizonyíték..


Ezen mit nem lehet felfogni?

Miért kell tagadni?



2020. nov. 13. 10:38
 141/172 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a bíroságok miért dobálják vissza a pereket ?
2020. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/172 A kérdező kommentje:

[link]



Nem tudom neked bebizonyítani mert mindenre azt mondod, hogy ez nem bizonyíték, ez hülyeség.


Majd ha a végén a Trump lesz valahogy az elnök talán elhiszed, de szerintem akkor sem.

2020. dec. 5. 21:01
 143/172 anonim ***** válasza:
100%
De elfogom hinni de ha ebből komolyan lenne valami akkor már valami fő bíró kimondott volna valamit az ügyben főleg hogy Trump jó pár embere van ott fent tehát elvileg neki ítélnek
2020. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/172 anonim ***** válasza:
Biden lesz az elnök, szóval még 4 évig tolathatod ezt a csalás mizériát.
2020. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/172 anonim ***** válasza:
67%
Az a tragédia, hogy egy ilyen topikban vitatkoznak az emberek arról, hogy melyik forrás mond igazat és melyik ferdít vagy hazudik, normális esetben kizárólag a valós hírek tartalmán lenne szabad vitatkoznunk és azon, hogy azokról kinek mi a véleménye. A mainstream médiumoknak nem lenne szabad semmiféle részrehajlást tanusítaniuk de mégsem ez a nagy baj, hogy beállnak valaki mögé önmagában, hanem az, hogy ennek ellenére kifejezetteten azt hazudják, hogy pártatlanok! A CNN és társainak az adásában külön kis microblokkokat szentelnek annak, hogy a pártatlanságukat fényezzék. Elmondatják a kis szöveget a bemondóval miszerint ők milyen büszkék arra, hogy kiegyensúlyozott tájékoztatásban részesítik a nézőiket és minden fél irányába elfogultság nélkül számolnak be a hírekről! :D Miközben hazugság, nemcsak hogy beállnak valaki mögé és elfogultak de a legkeményebb eszközt a cenzúrát is bevetik ami már az aggasztó kategória, hisz ekkor már tényleg arról van szó, hogy bizonyos dolgokról a nézők egyszerűen tudomást sem szerezhetnek szerintük! Ez elfogadhatatlan kellene legyen minden normális ember számára mindegy, hogy Biden vagy Trump, Orbán vagy Gyurcsány vagy akárki is az ő favoritja. De az emberek láthatóan minden táborban többnyire hülyék és elvtelenek tisztelet a kivételnek. Ha az ízlésüknek megfelelő a dolgok végkimenetele akkor nem annyira szeretnék meglátni sem a bűncselekményeket, sem a hazugságot, sem a cenzúrát, sem a választási csalást, lényeg a végeredmény aminek örülnek, az odavezető út meg nem érdekes. Főleg ha egy CNN kategória kinyilatkozta, hogy azzal akkor is minden rendben volt ha nem.
2020. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/172 anonim ***** válasza:
100%

Nem a CNN mondja ki, hogy minden rendben volt, hanem a bíróságokon kell bizonyítani a csalást, mert ez egy nagyon súlyos vád.


Ezért hangzott el korábban, hogy nem az az érdekes, hogy a neten valahol vagy facebook csoportokban mit mondanak, azzal kell foglalkozni, ami érdemben befolyásolhatja az eredményt, vagyis a bírósági eljárásokkal.


Trumpéknak volt lehetőségük, számos ügyet el is indítottak, de eddig egyiknél sem tudtak olyan érdemi bizonyítékot felmutatni, ami megállt volna a bíróság előtt.

2020. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/172 anonim ***** válasza:
79%

Erről ennyit kedves kérdező.


2,5 millió dollárt adott egy trumpista vállalkozó a választási csalás leleplezésére, de most visszakéri a pénzt


[link]

2020. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/172 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Mikor én bemásoltam ide linkeket egyből azzal jöttetek, hogy kamu, meg annak az oldalnak nem lehet hinni.


Lehet, hogy ez igaz , lehet, hogy nem.


Én az igazság mellett vagyok.

Ha lehúzták pénzzel akkor fizessék vissza neki a teljes összeget.



Amúgy pont ma láttam ahogy a tanúk vallomást tettek a bíróságon és a bíró azt mondta, hogy ez mind hazugság és biztos valaki fizetett nekik, hogy mondják ezt..


Most erre mit mondjak?


Ha van bizonyíték arra is azt mondják, hogy ez nem bizonyíték.


Videofelvétel van akkor azt mondják, hogy a Trump és csapata szerkesztette meg.

Ha tanúk vannak és ők mondják el, hogy mi történt arra azt mondják, hogy hazudnak és valaki fizetett nekik.


Nehéz úgy bizonyítani, ha előre el van döntve, hogy neked nem lehet igazad.

2020. dec. 7. 01:24
 149/172 anonim ***** válasza:
Majd akkor bizonyítsd ha épp bíróságon mondják ki hogy az volt, addig meg felejtős.
2020. dec. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/172 A kérdező kommentje:
2020. dec. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!