Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump/Biden drukkerek, itthon...

Trump/Biden drukkerek, itthon milyen pártállású vagy és mit gondolsz az amerikai választás tisztaságáról?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Ellenzéki szavazó vagyok, Biden drukker és a választás tiszta volt.
Ellenzéki szavazó vagyok, Trump drukker és elcsalták a választást, mint nálunk 2018-ban.
Fidesz szavazó vagyok, Biden drukker és tiszta választás volt.
Fidesz szavazó vagyok, Trump drukker és elcsalták a választást.
32 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Na azért tegyük rendbe a dolgokat.


2018-ban nem történhetett csalás. Még az index is elismerte, hogy nem volt választási csalás. Maga az egzakt matematikai teszt szerint sem volt az [link]


Viszont most nagyon is sok visszaélés történt. Trump szavazatok a kukában. Biden is említette, hogy a választást elcsalták amit törőlt is a twitter napersze és a matematikai statisztika is ezt mutatja hogy elcsalták [link]

2020. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Független vagyok és liberálisokra szavaznék ha nem globalista idióták álcáznák magukat a liberalizmussal.


Így marad a nemzeti politika.

2020. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Az Index meg a Mandiner cikke hozzá nem értő emberek állal volt írvaí akik nem elemeztek, előre eldöntötték hogy mit is akarnak látni. A Benford törvény nagyon erős eszköz, de az akalmazása elég komoly feltételekhez kötött (pl "normál eloszlás", ami a kerületek mérete és a szavazói magatartás miattt nem áll fent)


(pl itt egy angol nyelvű videó ahol ezt részletesen kifejtik, hogy az ilyen feltételek mellett hogy is működik a dolog: [link] )


Persze az, hogy egy feltételezett bizonyíték valójában nem elég meggyőző nem jelenit azt hogoy nem történt csalás, de egyenlőre még csak bizonyítékgyüjtés megy, nagyon kevés olyan információ van, ami egy bíróság előtt is megállná a helyét...

2020. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3


végre valaki


Nem értik meg, hogy, ha a fidesz szavazók reggel 8 tól 2 ig, az mszp-sek pedig déltől 4-ig mehetnek, akkor nem lesz jó a szar Benfordjuk, mert akkor azt adja ki, hogy ekkor is meg akkor is csaltak. lol

2020. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!