Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Honnan lett ennyi virológus/va...

Honnan lett ennyi virológus/vakcinaszakértő Magyarországon?

Figyelt kérdés
Az emberek egy jelentős része (sok esetben komolyabb iskolai végzettség nélkül) pontosan tudja, hogy egy esetleges orosz vakcina miért nem megfelelő neki, és miért választana inkább egy izraelit vagy európait. Én sokáig jártam iskolákba, lett ilyen-olyan végzettségem is, de nekem sosem tanítottak az oroszországi egészségügyi kutatások sikerességéről. Hogy lehetnék én is olyan okos?
2020. nov. 16. 20:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Amiért Magyarország a 10 millió sportszakértő, gazdasági szakértő, politikai elemző és jós országa. A magyarok 1. mindenhez értenek, amihez pedig nem, ott automatikusan az 1. pont lép életbe.
2020. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Elég kellemetlen a kormány számára, de vannak akik a saját agyukat használják gondolkodásra. Nem elégednek meg a Házasodik a gazda által nyújtott kultúrális szinttel és a TV2 hiradó nyújtotta információözönnel.

Aki gondolkodik annak kérdései vannak. Válaszok pedig nem érkeznek csak a megszokott klisék. Van elég orvos, van elég kórházi ágy minden rendben.

2020. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%

Nekem igazából mindegy. Mert én egyikkel sem oltatnám be magam önként.


De ha mondjuk kell az utazáshoz akkor inkább az orosz. Ugyanis azt ha jól tudom akkor háziorvosnál kell majd beadatni akivel meg ugye alapból jóba van az ember így kap egy papírt pofára hogy be van oltva.


(Ugye pl a pfizer vakcinát - 70 fokon kell tárolni és emiatt az különleges oltóközpontokban fogják beadni. Ha jól tudom, javítsátok ki lehet hogy tévedek) Így majd lesz egy igazolásom hogy kaptam orosz vakcinát,ha valakinek ez nem elég annak üzenem hogy cyka blyat.

2020. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%

#11

És ilyenkor szeretem feltenni a kérdést: ha a magyar annyi mindenhez ért, miért nincsenek nálunk tömkelegével miniszter-jelöltek és igazgatók?


#13

És ha olyan helyzetben vagy, ahol az igazolásoddal + az üzeneteddel kitörölheted? :D

2020. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%

Ne legyél már ostoba,szerinted a hazi orvos nem adja be ha lefizeted? Az allasaval jatszik,nyilvan lesz róla felvetel h beadjak,ez nem megy kamura,jó ha felebredtek. Orvosok is feltik a melojukat nem fogja erdekelni ha megdoglesz tőle!


Masik meg az h az orosz vakcina is beetetes van most több gyilkos vakcina valasszatok gyerekek melyiktol akartok megdgleni?


Szerintem az orosz is Bill Gatestol jön nyugodtak lehettek,háttérben osszefutnak a szálak.


Masik meg ha megse akkor gondolj mar bele. Putyin feszt mondja ne telepitsen a nato euba raketakat! Pont logikus h leirtja az ellenfel nato orszagokban a lakossagot h neki kevesebb1baja legyen!


De a nyugati vakcina is ugyanez,usanak is az a celja.


Miert nincs minden nemzetnek sajat? Hogy biztok meg idegenben?


Meg ami kötelező az csak nepirtas2lehet! Maskulonben miert toroltek el emberi jogokat meg tettek kotelezhetoen beadhatonak2eroszakkal a torvenyben2?


Miert olyan fontos ez most?


Mas betegsegekben dglodik az orszag azt le se szrjak a hatalmak,most meg nagyon " meg akarnak mindenkit menteni "


Ha jó lesz nekik a biznisz mert sokat vesztek akkor jovore is beinditjak a hiradoban a pszihes hadviseles felelemgyarat es megint eladnak egy rakas szr vakcinat ki tudja azokban mi lesz!

2020. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#14 mutass már nekem olyan helyzetet amikor az hogy ott a papírom az oltásról az nem elég. Mégis hogy ellenőrizték ha nem igazolással? Soha senki nem fogja tudni megmindani hogy az igazolásomat a semmire kaptam.
2020. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#14 megbügykölöm azt a kamerát ha annyira ezen múlik.
2020. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#17

Akkor arra is találj ki valamit, ha felelõsségre vonnak érte...

2020. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Aha,es a katonat is megbutykolod ha fegyvert fog a fejedhez?
2020. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Miért fognaának fegyvert a fejemhez? Lesz igazolásom és senki nem fogja tudni belőle megmondani hogy pofára kaptam.


Még ismétlem a kérdést: honnan tudják kideriteni hogy csak úgy van az igazolásom? Sehogy!

2020. nov. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!